Krásné Loučky – TJ Sokol Kobeřice 0:4 (0:1)

Hosté se na trávníku rozkousávali jen necelých deset minut. Poté už Šimeček šikovně prostrčil balon Kubnému a ten vsadil na nefalšované české bodlo – 0:1. Další úspěšný zásah Kobeřic mohl přidat Oberherr, jenže po přihrávce Šimečka zvolil místo okamžité střely kličku, kterou mu nezbaštil gólman Petr. Krásné Loučky naopak působily celkem neškodným dojmem.

Domácí pak definitivně srazil na kolena Šimeček, když po asistenci Kubného propasíroval míč skluzem do sítě – 0:2. V 67. minutě si Šimeček zopakoval gólovou radost. Kryštof mu předal balon na půlce, načež ukázal Šimeček všem záda a chladnokrevně proměnil sólový nájezd – 0:3. Tečku za sobotním zápasem následně udělal talentovaný Kubný. Kryštof nejprve pláchl po levém křídle, poté načechral do šestnáctky luxusní centr a Kubný pečetil na výsledných 0:4. Zatímco Krásné Loučky zabředly ještě hlouběji do sestupového bahna, Kobeřice trošku oživily své postupové šance (zdroj Region Opavsko).

Branky: 9., 83. Kubný Antonín, 51., 67. Šimeček Adam

Rozhodčí: Tvrdý Zbyněk – Tomai Martin, Šabacký Filip

Diváků: 80

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek, Schreier, Havelka, Wirth René (K), Mezera (46. Mrovec), Wirth Robin, Kryštof, Oberherr J. (75. Hlavenka), Kubný, Šimeček (68. Stříbný)