V domácím prostředí se střetneme v prestižním „derby“ utkání s Bolaticemi

Po vítězství v Krásných Loučkách nás bude čekat fotbalový klub Bolatice, který je po 17 utkání na 12. místě krajské soutěže I.A třídy. Bude se jednat o prestižní souboj dvou sousedních obcí a tak nepůjde jen o body do tabulky, ale také o zdravou prestiž. V podzimním utkání jsme celek Bolatic sice v jejich domácím prostředí porazili 4:0, ale lze očekávat, že soupeř bude velice nepříjemný a bude nám chtít podzimní porážku oplatit.

Naši nastupují do utkání s Bolaticemi jako třetí celek tabulky a jistě budou chtít v domácím prostředí dokázat, že vítězství v Kr. Loučkách nebylo náhodné a před domácími fanoušky předvedou perfektní výkon.

Utkání TJ Sokol Kobeřice – FK Bolatice se bude hrát v neděli 29. dubna od 16:30 hodin. Zveme nejen všechny fotbalové příznivce.

Program IA.třídy v tomto a příštím kole

Chlebičov – Krásné Loučky Krásné Loučky – Mokré Lazce
Velké Heraltice – Darkovičky Jakubčovice – Hlubina
Mokré Lazce – Jakubčovice Vítkov – Oldřišov
Oldřišov – Ludgeřovice Ludgeřovice – Velké Heraltice
Kravaře – Vítkov DarkovičkyKobeřice
Slavkov – Hlubina Bolatice – Chlebičov
KobeřiceBolatice Slavkov – Kravaře

Muži „B“ budou hrát s Litultovicemi

Celek Litultovic  je v současné době na 6. místě s 29 body. Soupeřům vsítili 28 a obdrželi 33 branek. V domácím prostředí dosud získali 18 bodů za 6 vítězství.

Naši hráči „B“ mužstva jsou po 17 utkáních na 8. místě, když získali 23 bodů. V sedmi utkáních byli vítězní, 2x remizovali a 8x prohráli. Podzimní vzájemný duel skončil vítězstvím našeho celku 4:1, když naše branky dali Vidlák Marek, Kubný Antonín 2 a Gargoš Roman.

Utkání okresního přeboru Litultovice – Kobeřice „B“ se bude hrát v neděli 29. dubna 2018 v 16:30 hodin. Zveme na toto utkání všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Program okresního přeboru na toto a příští kolo

Štítina – Dobroslavice Hlavnice – Stěbořice
Slavia Opava – Otice Vřesina – Litultovice
Březová – Vřesina Kobeřice „B“Slavia Opava
Stěbořice – Dolní Životice Otice – Budišov nad Budišovkou
Litultovice – Kobeřice „B“ Jakartovice – Štítina
Budišov nad Budišovkou – Jakartovice Dobroslavice – Hněvošice
Hněvošice – Hlavnice Dolní Životice – Březová

Dorostenci budou hrát v domácím prostředí s Dolní Lhotou

Dalším soupeřem našich dorostenců bude pátý celek krajské soutěže dorostu Dolní Lhota, která má v současné době 29 bodů, když 9 x vyhrála, 2x remizovala a 7x prohrála při skóre 52:47.

Naši dorostenci jsou na vedoucí pozici se ziskem 52 bodů, když 17x vyhráli, 1x remizovali a 1x prohráli při skóre 80:20.

Utkání krajské soutěže dorostu TJ Sokol Kobeřice – Dolní Lhota se bude hrát v neděli 29. dubna 2018 od 14:15 hodin. Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Program krajské soutěže dorostu v tomto a příštím kole

Heřmanice – Zlatníky  Darkovičky – Horní Benešov
Klimkovice – Svinov Polanka – Studénka
Studénka – Darkovičky Fulnek – Klimkovice
Rýmařov – Fulnek Dolní Lhota – Ostrava – Jih
Kobeřice – Dolní Lhota Svinov – Dolní Benešov
 Hradec nad Moravicí – Polanka Hradec nad Moravicí – Heřmanice
Horní Benešov – Ostrava – Jih ZlatníkyKobeřice

Starší i mladší žáci budou hrát venku s Břidličnou

Utkání krajské soutěže starších a mladších žáků Břidličná – TJ Sokol Kobeřicel  se bude hrát v sobotu 28. dubna 2018 od 9:00, respektive 10:45 hodin. Společný odjezd je v 7:00 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce našich žákovských mužstev.