Fotbal Fulnek – dorost 2:2  (0:2)

Sobotní utkání KS dorostu se ve Fulneku odehrávalo podle našich představ. V 17 min. zahrával rohový kop Seidler, našel Hartmanna a ten otevřel skóre utkání – 0:1. Naši byli v prvním poločase fotbalovější a to předvedli ve 21. min., kdy Hartmann uvolnil Kaspara, jehož centr našel Seidlera a ten hlavičkoval do prázdné branky. V prvním poločase stojí za zmínku zázračný zákrok našeho brankáře Strzibného, který ve 40. min. chytil jistý gól.

Druhý poločas byl opakem toho prvního. Našemu týmu přestala fungovat obrana, čehož domácí hráči využili jednoduchými nákopy a závary ve vápně trestali naše chyby. V 70. min. se trefil Šebesta a v 88. min vyrovnal na konečných 2:2 Krása. Celkově je nutné říci, že výsledek zápasu je spravedlivý, naši byli lepší v prvním

poločase a domácí hráči zase v tom druhém.

Branky: 17. min. Hartmann, 21 Seidler

Sestava: Strzibný – Švančar, Wittek, Krzisch, Novák – Kaspar (66. Moravec), Kolarčík, Hartmann, (76. Peterek ), Seidler (89. Schlischka) – Rother (72. Stromský), Stříbný Mar.

Dorost – Heřmanice slezská      7:1  ( 2:1 )

Ve středu jsme hráli další mistrovské utkání KS dorostu a hostili jsme na domácím hřišti poslední mužstvo tabulky Heřmanice. V 11. min. našla přihrávka Kolarčíka do

sóla Stromského a ten sólo proměnil – 1:0. Ve 27. min. nachytal našeho brankáře Bongilaj, jehož nákop skončil v naší síti – 1:1. V první půli jsme nehráli dobrý fotbal,

ale ve 44. min. unikl Kašpar, našel Stromského a v poločase to bylo 2:1.

Druhá půle byla zase jiná, byli jsme střelecký produktivní. 51. min. a střela Hartmann  – 3:1. 60. min., rohová dorážka Stříbného Mar. – 4:1. 71. min., přihrávka Hartmanna, střela Kolarčíka – 5:1. V 81. min. našel Kolarčík Wittka a ten sólo proměnil – 6:1. V 82. min. vybojoval míč Rother a zakončil skóre zápasu na konečných 7:1.

Branky: 11. a 44. Stromský, 51. Hartmann, 60. Stříbný MaR., 71. Kolarčík, 81. Wittek, 82. Rothern

Sestava: Schischka – Moravec (52. Novák), Wittek, Krizsch (71. Kubný Mat.), Švancar – Seidler (71. Václavík), Kolarčík, Hartmann, Kaspar (52. Mrovec ), Stříbný Mar. (71. Schiedel ), Stromský (52. Rothern )