V dalším zápase se střetneme s Darkovičkami

Po prohře s Bolaticemi nás čeká venkovní zápas v Darkovičkách, které jsou na 7. místě tabulky. Do zápasu s námi nastupují po prohře s Velkými Heralticemi poměrem 1:3. Po tomto utkání má náš soupeř 25 bodů. Svou jarní část začali fotbalisté Darkoviček na hřišti Slavkova, kde prohráli 1:3. Následovalo domácí vítězství s mužstvem Hlubiny 3:1, ale poté přišla porážka v Kravařích 0:2 a pak vítězství doma s Oldřišovem 3:1.

Naši hráči jsou celkově po utkání s Bolaticemi na děleném 4. místě tabulky. Venku naši fotbalisté hráli devět utkání, z nichž jsme 2x vyhráli, 2x remizovali a 5x prohráli. Venku jsme soupeřům vsítili 18 a obdrželi 24 branek. Naši hráči jsou po porážce s Bolaticemi a tak mají co napravovat. Především je třeba zlepšit proměňování vyložených šancí.

Utkání krajské soutěže Darkovičky – TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v neděli 6. května 2018 od 16:30 hodin. Odjezd autobusu bude od 15:00 hodin.  Přijeďte v hojném počtu povzbuzovat naše hráče. Zveme nejen všechny fotbalové příznivce.

Program IA.třídy v tomto a příštím kole

Krásné Loučky – Mokré Lazce Chlebičov – Darkovičky
Jakubčovice – Hlubina Krásné Loučky – Jakubčovice
Vítkov – Oldřišov Velké Heraltice – Vítkov
Ludgeřovice – Velké Heraltice Mokré Lazce – Bolatice
DarkovičkyKobeřice Oldřišov – Slavkov
Bolatice – Chlebičov Kravaře – Hlubina
Slavkov – Kravaře KobeřiceLudgeřovice

Muži „B“ budou hrát se Slavií Opava

Celek Slavia Opava je v současné době na 4. místě s 38 body. Soupeřům vsítili 48 a obdrželi 25 branek. Venku dosud získali 19 bodů za 6 vítězství a jednu porážku.

Naši hráči „B“ mužstva jsou po 18 utkáních na 8. místě, když získali 26 bodů. V osmi utkáních byli vítězní, 2x remizovali a 8x prohráli. V domácím prostředí naši fotbalisté 5x vyhráli, 1x remizovali a 4x prohráli.

Kobeřice „B“ – Slavia Opava se bude hrát v sobotu 5. května 2018 v 16:30 hodin. Zveme na toto utkání všechny příznivce našeho „B“ mužstva.

Program okresního přeboru na toto a příští kolo

Hlavnice – Stěbořice Dobroslavice – Hlavnice
Vřesina – Litultovice Štítina – Otice
Kobeřice „B“Slavia Opava Březová – Stěbořice
Otice – Budišov nad Budišovkou Vřesina – Slavia Opava
Jakartovice – Štítina Litultovice – Dolní Životice
Dobroslavice – Hněvošice Budišov nad Budišovkou – Kobeřice „B“
Dolní Životice – Březová Hněvošice – Jakartovice

Dorostenci budou hrát ve Fulneku

Dalším soupeřem našich dorostenců bude jedenáctý celek krajské soutěže Fulnek,   který má v současné době 20 bodů, když 6 x vyhrál, 2x remizoval a 11x prohrál. Při skóre 45: 60 branek

Naši dorostenci jsou na vedoucí pozici se ziskem 55 bodů, když 18x vyhráli 1x remizovali 1x prohráli.

Utkání krajské soutěže dorostu Fulnek – TJ Sokol Kobeřice se bude hrát v sobotu 5. května 2018 od 13:30 hodin. Odjezd k utkání bude v 11:30hodin.  Zveme všechny příznivce našeho dorostu.

Program krajské soutěže dorostu v tomto a příštím kole

Polanka – Dolní Benešov Rýmařov – Studénka
Fulnek – Kobeřice Svinov – Darkovičky
Darkovičky – Rýmařov Fulnek – Zlatníky
Dolní Lhota – Horní Benešov Ostrava – Jih – Polanka
Svinov – Hradec nad Moravicí Klimkovice – Hradec nad Moravicí
Ostrava – Jih – Klimkovice Horní Benešov – Dolní Benešov
Zlatníky – Studénka Kobeřice – Heřmanice

Starší i mladší žáci budou hrát doma s Budišovem

Utkání krajské soutěže starších a mladších žáků TJ Sokol Kobeřice – Budišov nad Budišovkou  se bude hrát v sobotu 5. května 2018 od 12:45 respektive 14.30 hodin. Zveme všechny fotbalové příznivce našich žákovských mužstev.