FK Darkovičky – TJ Sokol Kobeřice 1:2  (0:1)

Fotbalisté Kobeřic si domů odvezli všechny body hlavně zásluhou vynikajícího prvního poločasu. Svěřenci trenéra Kamráda na začátku překypovali aktivitou, což se jim vyplatilo hned ve 12. minutě. Po dlouhém nákopu René Wirtha lehce zaváhal gólman Varga a Šimeček neměl slitovaní – 0:1. Varga si pak naštěstí napravil reputaci, když zpacifikoval dvě slibné příležitosti Mezery. Pote se přihlásil o slovo Kubný, ale stejně jako jeho týmový kolega Robin Wirth netrefil cílené zařízeni. Darkovičky se naopak v úvodním dějství zmohly pouze na odvážný průnik Bajgera.

Po přestávce už domácí hráči nepříjemně kousali. Dvě hrubky v obraně hostí však Turanský neztrestal, když pokaždé ztroskotal na brankáři Štencelovi. Ten si následně pošmákl i na příležitosti Felgentragera, takže se zákonitě radovali hosté. V 73. minutě se balon po rohovém kopu Hlavenky odrazil k Robinovi Wirthovi, který propálil vše, co mu stálo v cestě – 0:2. Divinovi hoši se nevzdávali, jenže stačili pouze korigovat. Necelých deset minut před závěrečným hvizdem nabral rychlost Jamnický, po jehož pasu se nemýlil čerstvý Moravec – 1:2. Přesto se body stěhovaly do Kobeřic, které mírně oživily postupové naděje (zdroj Region Opavsko).