FK SK Polanka nad Odrou – Dorost   3:3  (2:2)

K sobotnímu utkání jsme odjížděli na horkou půdu do Polanky. Utkání pro nás začalo

dobře, už ve 4. min. se po přihrávce Rothera krásně trefil Kolarčík a vedli jsme 0:1. V 10 min. domácí poslali centr před naší branku, Wittek ve snaze zabránit brance trefil hlavou tyč a domácí Kubík vyrovnal na 1:1. Ve 23. min. opět našel Rother Kolarčíka a znovu jsme vedli – 1:2. Ještě ke konci poločasu udeřili opět domácí a to ve 37. min., kdy střelu Stoklasy náš brankář Schlischka vyrazil, ale na dorážku Sechry byl krátký 2:2.

Ve druhém poločase to byli domácí, kteří šli do vedení 3:2 po přesné střele Stoklasy.

V 80. min. byl před vápnem faulován Kolarčík a následný trestný kop proměnil Wittek

a srovnal na konečných 3:3.

Bylo vidět, že hrála mužstva z čela tabulky, kromě spousty branek mělo utkání svou kvalitu.

Branky: 4. a 23. Kolarčík, 80. Wittek

SESTAVA: Schlischka – Mrovec, Wittek, Krzisch, Novák – Seidler ( 63 Peterek ), Kolarčík, ( 86 Hanslik), Hartmann, Stříbný Ště. ( 46 Václavík ) – Stromský ( 57 Schiedek ), Rother

14. Heřmanice 24 3 2 19 24:89 11

Starší i mladší žáci porazili v posledním kole Vrbno a zvítězili v krajských soutěžích

V neděli 3.6. 2018 zajížděli naší žáci k poslednímu mistrovskému utkání do Vrbna pod Pradědem. Starší žáci jasně vyhráli 1:13 a celý ročník  tak vyhráli bez porážky, když pouze 2 krát remizovali a postupují do krajského přeboru! Žákovskou kariéru končí Václavík David, Schiedek Daniel, Kubný Matěj a Stříbný Štěpán.

Mladší žáci vyhráli 2:5 a celou soutěž vyhráli bez ztráty bodů. Nejlepším střelcem celé soutěže se stal náš Ondřej Stuchlík který dal 35 gólů!

TJ Sokol Kobeřice děkuje všem hráčům, trenérům a v neposlední řadě i rodičům za skvělé výsledky a výborný úspěch!!!