TJ Sokol Kobeřice B  – TJ Sokol Dobroslavice   2:1 (1:0)

V první půli domácí svého soupeře přehrávali a už po pěti minutách šli do vedení, když balon propadl až k Jakubu Janíkovi, který si vychutnal gólmana a zkušeně pak zasunul míč do prázdné kasy – 1:0. V dalších příležitostech selhali bratři David a po něm i Jakub Janik Hosté zahrozili pouze ve 26. minutě, jenže jejich tutovku zlikvidoval brankář Stříbný.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe právě Dobroslavicím, když se po třech minutách zapsal do listiny střelců Chromečka – 1:1. Chleba se ovšem lámal až dvanáct minut před koncem, když kobeřiký Bedrich nezaváhal při samostatném nájezdu 2:1. Závěr zápasu si už domácí borci zkušeně pohlídali, takže slavili cennou výhru.

Branky: 5. Janík Jakub, 78. Bedrich Ondřej – 48. Chromečka Václav

Diváků: 40

Sestava Kobeřic: Stříbný, Jašek (85. Lasák D.), Vidlák, Halfar M., Janík J., Janík D. (79. Kolarčík), Hlavenka P. (82. Urbiš), Mrovec (60. kubný P.), Janík L., Bedrich, Nahlík (71. Hanzlík M.)