Jakartovice – Kobeřice B 3:0  (1:0)

Jakartovice si chtěly pojistit druhé místo v tabulce. Domácí ovládali dění na hřišti od první minuty a jasně si šli za svým tříbodovým cílem. Nejdříve ovšem zavraždili své šance Urban s Palkovičem. Ve 25. minutě si naběhl na dlouhý aut Schreibera Sváček a nekompromisně zametl balon do sítě – 1:0.

Domácí to uklidnilo a obraz hry se nezměnil ani po pauze. Druhý přesný zásah favorita přišel deset minut od začátku druhé půle, kdy si Urban zalaškoval se dvěma zadáky soupeře a nekompromisně umístil míč do šibenice – 2:0. Tři minuty před koncem ještě Jakartovice svou výhru pojistily, když Malček rozehrál přímý kop typickou českou uličkou na Urbana, který potvrdil pozici nejlepšího kanonýra soutěže – 3:0 (zdroj Region Opavsko).

Branky: Urban 2, Sváček. Poločas: 1:0.