Služovice – TJ Sokol Kobeřice B: 1:1 (0:0)

Po celou dobu se hrála vyrovnaná partie s remízovým koncem. Hosté hrozili hlavně střelami zdálky, ale Malchárek, Otlík a Mrva správně neseřídili svá mířidla. Domácí mohli udeřit v závěru prvního poločasu, ale Kriebelův pokus vykopl z branky kobeřický zadák. Po pauze pokračoval obdobný scénář. Hosté se ujali vedení dvacet minut před koncem, když se míč odrazil ke Konečnému, který ho z rohu šestnáctky poslal neomylně k tyči – 0:1. Služovice pak přidaly na aktivitě a odměnou jim bylo vyrovnání, které v nastaveném čase zařídil po rohovém kopu Wójcicki, když se nejlépe zorientoval ve skrumáži a poslal balon hlavou do kasy – 1:1 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 90. Wójcicki Miroslaw – 70. Konečný Štěpán

Rozhodčí: Radek Roman – Hladík Miroslav, Vrba Martin

Sestava Kobeřic: Hluchník – Wittek (73. Lasák D.), Mrva D., Kubeša, Ulrich, Bečica (58. Konečný), Stuchlík R., Otlík (89. Rycka), Malchárek, Gargoš, Hahn (46. Bedrich)