TJ Sokol Kobeřice – TJ Sokol Velké Heraltice: 3:1  (2:0)

Ve šlágru víkendového kola I. A třídy přivítaly Kobeřice nevyzpytatelného soupeře z Velkých Heraltic. Úvodní příležitost sobotního zápasu sice zazdil domácí Oberherr, ale v 10. minutě zahrozili hosté. Nebezpečný trestňák Zemborskiho znamenal roh, při němž Adam Rolný posadil míč na hlavu Piatkeviče a gólman Štencel se zaskvěl. Postupně však přebíraly iniciativu Kobeřice. Nejprve se dvakrát zastřeloval Šimeček, aby si pak naběhl na průnikový pas Kryštofa a zamířil přesně ke vzdálenější tyči – 1:0. V obrovské tutovce se následně zjevil Oberherr, ale skóre se znovu měnilo až pár vteřin před přestávkou. Kryštof vlétl v tandemu se Šimečkem do otevřené obrany Velkých Heraltic a zvýšil na 2:0.

Hosté ovšem neklesali na mysli. Zkraje druhé půle dominovali a zcela zaslouženě vsítili korigující trefu. Po rohovém kopu Zemborskiho se dostal k míči Adam Rolný a Štencel tentokrát neměl nárok – 2:1. Výsledkový obrat však nebyl na pořadu dne. V 70. minutě ještě Kubný neuspěl, jenže zanedlouho už se domácí forvard přimotal k dorážce a Velké Heraltice definitivně rezignovaly – 3:1. Na konci zápasu usilovali o čtvrtý gól Kobeřic střídající borci Petroš se Ševiorem, ale ukazatelem skóre nepohnuli (zdroj Region Opavsko).

Branky: 22. Šimeček Adam, 45. Kryštof Zdeněk, 75. Kubný Antonín – 60. Rolný Adam

Rozhodčí: Adamec Jiří – Tvardek Erik, Závodný Vít

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek, Hartmann P., Buchta (81. Petroš), Wirth René, Stuchlík P. (K) (76. Stuchlík R.), Wirth Robin, Kubný A., Kryštof, Šimeček (75. Mezera) Oberherr J. (75. Ševior P.)