TJ Sokol Kobeřice – TJ Tatran Jakubčovice    3:2  (1:1)

Kobeřice na vlastnim trávníku pokořily nepříjemné Jakubčovice, které se do té doby pyšnily stoprocentní bodovou bilanci. Začátek nedělního duelu ovšem domácím borcům nesedl, protože museli od 8. minuty dotahovat. Petroš nejprve zbytečně fauloval Rybařika, takže následoval pokutový kop. Golman Štencel jej sice bravurně vyrazil, ale potom přišel ostrý centr do šestnáctky a Kamil Molnár poslal balon nechytatelně do víka – 0:1. Kobeřice odpověděly za necelou čtvrthodinku, když prudce vypálil René Wirth a Oberherr úspěšně doklepával balon do sítě – 1:1. Těsně před přestávkou zkoušel štěstí domácí Mezera, který z úctivé vzdáleností o chloupek minul tyčku.

Mezera si výrazně zlepšil náladu v 57. minutě. Centr Robina Wirtha prodloužil za sebe Oberherr a Mezera úspěšně zastřihal nůžkami – 2:1. Vzápětí se navíc hloupě vykartoval Petr, což byla voda na kobeřický mlýn. Početní přesilovku domácí zúročili v 71. minutě. Oberherr vytěžil nadějné přečíslení nesobeckým na Šimečka a ten měl usnadněnou úlohu – 3:1. Jakubčovice vykřesaly jiskřičku bodové naděje díky chytrému lobu Kamila Molnára, ale na vyrovnání se již nezmohly, takže finální výsledek zněl 3:2 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 18. Oberherr Jan, 57. Mezera Patrik, 71. Šimeček Adam – 8., 77. Molnár Kamil

Rozhodčí:  Smetana Patrik – Levinger Milan, Dedek Vojtěch

Diváků: 230

Sestava Kobeřic: Štencel – Petroš (77. Stuchlík R.), Kollek, Hartmann P., Wirth René, Mezera (72. Ševior P.), Wirth Robin, Kubný (90. Stříbný), Stuchlík P. (K), Oberherr J., Šimeček (83. Čujek)