TJ Sokol Kobeřice B – TJ Sokol Stěbořice    0:5  (0:1)

Stěbořice se dostaly do vedení už po sedmi minutách hry, když Graca dorazil do kasy pumelici Martina Fiedlera – 0:1. Klíčový okamžik zápasu přišel ve 22. minutě, když rozhodčí poslal do sprchy dva hráče domácích, z nichž jedním byl gólman Hluchník. Hosté přesilovku zužitkovali až po pauze. V 50. minutě zatloukl Šmalec hlavou do sítě centr Kokoška – 0:2. O dvě minuty později Graca doklepl do kasy střelecký pokus Šmalce – 0:3. V 64. minutě se k míči na hranici velkého vápna dostal Šmalec a poslal jej za gólmanova záda – 0:4. Definitivní podobu dal výsledku o pět minut později Šindelář, který asi z jedenácti metrů uklidil míč pod víko – 0:5.

Branky: Graca 2, Šmalec Z, Šindelář