SK Viktorie Chlebičov – TJ Sokol Kobeřice      1:2 (1:0)

Kobeřice si z Chlebičova odvezly nesmírně cenné tři body, k nimž ovšem vedla hodně trnitá cestička. Hostům kromě nepříjemného soupeře hodně ztěžoval život hlavní rozhodčí Levinger, který ve 12. minutě ohodnotil „červený“ faul Lindy na unikajícího Šimečka pouze žlutou kartou. O necelou čtvrthodinku později zkoušel štěstí Mezera, jenže minul vzdálenější tyčku domácí kasy. Chlebičov odpověděl kolmicí Teichmanna na rozběhnutého Bugu, který ovšem gólmana Štencela nepřelstil. Na opačné straně napřáhl Kryštof, jenže poslal balon kousek nad břevno. Nerozhodný stav tedy vydržel až do 43. minuty. Domácí Korbel načechral z křídla míč přímo na hlavu Radka a ten chladnokrevně otevřel skóre – 1:0. Nutno však říci, že gólu předcházel evidentní faul na Kryštofa, který však rozhodčí ponechal bez odezvy.

Na začátku druhé půle se hosté znovu hněvali na Levingera, protože po zákroku na Šimečka nevyloučil ani Majewskeho. Kobeřice si pak zhluboka oddechly po nebezpečném výpadu Matyáška, který po pasu Radka místo střely zbytečně přihrával do země nikoho. V 65. minutě se Levinger konečně rozhodl pro přísnější verdikt, když Linda opět nedovoleně zastavil Šimečka a tentokrát už putoval předčasně do sprch. Následný trestňák navíc Šimeček kopl chytře pod zdí, kde balon šikovně tečoval Hartmann a brankář Josefus neměl nárok – 1:1. Slabší chvilku si Josefus vybral v 74. minutě, když se zřejmě nechal zmást pohybem Buchty a přímou střelou z dálky ze standardky ho nachytal hostující kapitán Petr Stuchlík – 1:2. Tříbodovou pojistku poté odmítl René Wirth a rovněž Šimeček, kterého při sólovém nájezdu vychytal Josefus.

Branky: 43. Radek Jan – 67. Hartmann Patrik, 74. Stuchlík Petr
Rozhodčí: Levinger Milan – Jedlička Jan, Potiorek Aleš
Diváků: 150
Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek, Hartmann P., Buchta, Wirth René, Mezera (78. Čujek), Ševior P. (58. Kubný A), Wirth Robin, Stuchlík P. (K), Kryštof, Šimeček (90. stříbný M.)