Dorost – Svinov 4:1 (3:0)
V neděli se na našem hřišti představilo deváté mužstvo tabulky, celek Svinova. Už v 6. min. střílel na branku hostů Stříbný Štěp., míč se od brankáře odrazil k dobíhajícímu Rotherovi a bylo to 1:0. Po této brance se utkání vyrovnalo a na další branku jsme čekali do 35. min., kdy centroval Seidler, hostující brankář míč neudržel a dorážející Hartmann zvýšil na 2:0. Ve 45. min. našel přihrávající Kolarčik rozběhnutého Seidlera a ten neměl problém se zakončením 3:0.
Druhý poločas už neměl ty parametry naší hry z minulých zápasů. Bylo tam hodně nepřesnosti a před brankou soupeře to taky moc nesedělo. A tak hosté využili jedné z mála šanci a v 77. min. po akci snížil Glabazňa na 3:1. Závěr však patřil našim a po celkem divné přihrávce Kaspara N. dorážel Rother a stanovil konečný výsledek utkání na 4:1.
BRANKY: 6. a 85. Rother, 35. Hartmann, 45. Seidler – 77. Glabazňa
SESTAVA: Schlischka – Mrovec, Švančar, Krzisch, Kubný ( 66. Novák ) – Hartmann ( 78. Kaspar N. ), Rother, Stříbný Štěp. ( 66. Schiedek ), Stříbný Mar.( 66. Václavík ) – Kolarčík ( 46. Stromský ), Seidler ( 78. Kaspar R.)
Výsledky krajské soutěže dorostu
Hlučín B – Světlá Hora 11:0 (6:0)
Dolní Lhota – Velká Polom 1:2 (0:2)
Háj ve Slezsku – Fulnek 1:0 (1:0)
Dolní Benešov – Polanka 4:2 (3:0)
Rýmařov – Darkovičky 6:2 (4:0)
Hradec nad Moravicí – Vřesina 5:3 (3:2)
Tabulka krajské soutěže dorostu
1. | Hlučín B | 8 | 6 | 1 | 1 | 36:9 | 19 |
2. | V. Polom | 8 | 6 | 1 | 1 | 26:19 | 19 |
3. | D. Lhota | 8 | 5 | 1 | 2 | 28:10 | 16 |
4. | Hradec | 8 | 5 | 1 | 2 | 30:17 | 16 |
5. | Darkovičky | 8 | 5 | 1 | 2 | 27:14 | 16 |
6. | Kobeřice | 8 | 5 | 0 | 3 | 24:18 | 15 |
7. | Polanka | 7 | 4 | 1 | 2 | 42:15 | 13 |
8. | D Benešov | 8 | 4 | 1 | 3 | 28:11 | 13 |
9. | Rýmařov | 8 | 3 | 1 | 4 | 22:20 | 10 |
10. | Svinov | 8 | 3 | 0 | 5 | 10:24 | 9 |
11. | Háj ve/Sl | 8 | 2 | 1 | 5 | 14:38 | 7 |
12. | Fulnek | 7 | 1 | 0 | 6 | 14:26 | 3 |
13. | Vřesina | 8 | 1 | 0 | 7 | 12:38 | 3 |
14. | Sv. Hora | 8 | 0 | 1 | 7 | 3:57 | 1 |
Žáci střídavě úspěšní s Havířovem
Výsledky krajského přeboru starších žáků
MFK Havířov – Kobeřice 5:1 (1:1)
Nový Jičín – Darkovičky 4:2 (4:0)
MFK Karviná B – Kravaře 10:1 (3:1)
Rýmařov – FC Vítkovice 1919 9:1 (5:0)
Brušperk – Kopřivnice 2:0 (0:0)
Ostrava – Jih – Jablunkov 1:1 (0:1)
Tabulka krajského přeboru starších žáků
1. | MFK Havířov | 8 | 8 | 0 | 0 | 45:4 | 24 |
2. | Kobeřice | 8 | 7 | 0 | 1 | 39:12 | 21 |
3. | Rýmařov | 8 | 6 | 0 | 2 | 37:13 | 18 |
4. | Brušperk | 8 | 6 | 0 | 2 | 25:11 | 18 |
5. | MFK Karviná B | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:14 | 16 |
6. | Krnov | 8 | 5 | 0 | 3 | 30:14 | 15 |
7. | Horní Suchá | 8 | 5 | 0 | 3 | 19:17 | 15 |
8. | Nový Jičín | 8 | 3 | 1 | 4 | 17:17 | 10 |
9. | FC Vítkovice 1919 | 8 | 3 | 0 | 5 | 25:33 | 9 |
10. | Kopřivnice | 8 | 2 | 0 | 6 | 15:28 | 6 |
11. | Ostrava – Jih | 8 | 1 | 2 | 5 | 8:47 | 5 |
12. | Kravaře | 8 | 1 | 0 | 7 | 14:32 | 3 |
13. | Jablunkov | 8 | 0 | 3 | 5 | 6:24 | 3 |
14. | Darkovičky | 8 | 0 | 1 | 7 | 5:48 | 1 |
Výsledky krajského přeboru mladších žáků
MFK Havířov – Kobeřice 1:4 (1:1)
Nový Jičín – Darkovičky 3:4 (3:3)
MFK Karviná B – Kravaře 3:3 (1:2)
Rýmařov – FC Vítkovice 1919 4:3 (2:1)
Brušperk – Kopřivnice 1:13 (0:5)
Ostrava – Jih – Jablunkov 4:6 (1:3)
Tabulka krajského přeboru mladších žáků
1. | Rýmařov | 8 | 7 | 0 | 1 | 39:16 | 21 |
2. | Darkovičky | 8 | 6 | 0 | 2 | 49:26 | 18 |
3. | FC Vítkovice 1919 | 8 | 6 | 0 | 2 | 32:11 | 18 |
4. | Kobeřice | 8 | 6 | 0 | 2 | 33:20 | 18 |
5. | Kravaře | 8 | 5 | 1 | 2 | 28:17 | 16 |
6. | Nový Jičín | 8 | 5 | 0 | 3 | 40:21 | 15 |
7. | MFK Karviná B | 8 | 4 | 2 | 2 | 23:27 | 14 |
8. | Krnov | 8 | 4 | 1 | 3 | 28:19 | 13 |
9. | Jablunkov | 8 | 4 | 0 | 4 | 28:22 | 12 |
10. | Kopřivnice | 8 | 2 | 1 | 5 | 33:30 | 7 |
11. | MFK Havířov | 8 | 2 | 0 | 6 | 11:29 | 6 |
12. | Ostrava – Jih | 8 | 1 | 2 | 5 | 24:35 | 5 |
13. | Brušperk | 8 | 0 | 1 | 7 | 15:48 | 1 |
14. | Horní Suchá | 8 | 0 | 0 | 8 | 9:71 | 0 |
Leave us a reply