No image

TJ Sokol Kobeřice B – Dobroslavice 1:4 (0:2)

Kobeřická rezerva sice měla balon na svých kopačkách častěji, ale Dobroslavice byly produktivnější, takže zaslouženě vyhrály. Již po deseti minutách vyslal Voves do samostatného nájezdu Chromečku, který před gólmanem Střibným nezaváhal a poslal míč k tyči – 0:1. V poslední minutě první půle uvolnil Tůma do lajny Chromečku, který našel ve vápně Vovese a ten vystřelil přesně do protipohybu Střibného – 0:2. Třetí úder zasadili hosté soupeři po hodině hry, když aktivní Voves vymyslel průnikový pas pro Chromečku, který si efektní zasekávačkou vychutnal obránce a pohodlně rozvlnil sít – 0:3. Čtvrthodinku před koncem domácí vykřesali jiskřičku bodové naděje, když se odražený míč dostal k Mrvovi, který ho v pohodě doklepl do odkryté klece – 1:3. Dobroslavice ale výhru pojistily v samém závěru, když Bochňák dlouho pelášil s balonem a předložil ho Chromečkovi, který nadvakrát uzavřel hattrick – 1:4 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 75. Mrva David – 10., 58., 87. Chromečka Václav, 45. Voves Tomáš

Sestava: Stříbný – Gargoš R., Ullrich, Návrat, Petroš, Hahn, Stuchlík R., Otlík, Černý (K), Hlavenka, Mrva D. (84. Rycka)