TJ Sokol Kobeřice B – TJ Tatran Štítina  1:5 (1:3)

Vstup do zápasu měla lepší rezerva Kobeřic, když po osmi minutách a po rohovém kopu zavěsil míč hlavou nekompromisně do víka dlouhán Gargoš – 1:0. To však bylo ze strany domácích vše. Štítina srovnala se soupeřem krok ve 22. minutě, když se balon po přihrávce agilního Stoklasy dostal k Figeczkemu, kterému skončil do střely kobeřický zadák a překonal vlastního gólmana – 1:1. Ve 37. minutě už hosté vedli, když Figeczki narazil míč Stoklasovi, který z voleje málem protrhl síť – 1:2. Stále ještě před pauzou zúročil hezký přímý kop Tomáška opět Stoklasa – 1:3.

V úvodu druhé části navíc Štítina zahodila Tomáškem penaltu. Dvacet minut před koncem dostali hosté druhou možnost a Stoklasa zkompletoval hattrick – 1:4. Pátý hřebíček do kobeřické rakve zatloukl v 76. minutě Marek Vitásek, který střelou ligových parametrů nádherně vymetl všechny pavouky ze šibenice – 1:5 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 8. Gargoš Roman – 22. Figeczki Michal, 37. Škroch Patrik, 43., 70. Stoklasa Petr, 76. Vitásek Marek

Sestava: Stříbný – Gargoš R., Ullrich, Bečica (46. Kolarčík), Návrat (78. Lasák D.), Petroš, Hahn, Švančar, Janík L. (K), Bedrich, Otlík

Muži B budou dohrávat s Vávrovicemi

Po utkání se Štítinou, které naše B mužstvo prohrálo 1:5, budou hrát naši muži doma s Vávrovicemi, které jsou v současné době na 8. místě okresního přeboru. Do utkání s naším mužstvem jdou po domácí prohře 0:4 od Vřesiny.

Naše B mužstvo je poslední po domácí prohře 1:5 se Štítinou.

Utkání okresního přeboru Kobeřice B – Vávrovice se bude hrát v sobotu 11. listopadu od 14:00 hodin. Zveme na utkání všechny fotbalové příznivce našeho B mužstva.