Kobeřice B – Služovice 1:2 (1:0)

Souboj dvou zachraňujících se celků zvládly lépe Služovice. Hned ze své první akce skórovaly Kobeřice. Ve 12. minutě hodil Černý dlouhý aut do vápna, kde se míče zmocnil Malchárek, který se následně zbavil svého strážce a kolem gólmana Brzeného poslal balon do kasy – 1:0. Služovice odpověděly Vojtěchem Kramserem, který rozezvonil tyčku.

Krátce po přestávce přežili hosté klinickou smrt, když své šance nezúročili Malchárek a Janík. Dvacet minut před koncem tak vyslal Číp do brejku Trunčíka, který chytrým dloubákem přehodil brankáře Witteka – 1:1. Obrat ve skóre završily Služovice o pět minut později, když trestný kop Trunčíka neudržel Wittek v rukavicích a Číp se stal hrdinou hostů -1:2 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 12. Malchárek Vojtěch – 69. Trunčík Martin, 75. Číp Matěj

Sestava: Wittek, Kubeša, Návrat, Bečica (46. Lasák D.), Jašek L. (82. Janiš), Janík L., Kubný P., Mrovec (69. Rycka), Malchárek, Černý, Bedrich (K)