V sobotu 23.3.2019 odehrála naše Fotbalová školička poslední turnaj v KZL, kde se zúčastnila finále B.

Naše „B“ družstvo tvořené těmito hráči: Šimon Konečný, Max Stříbný, Filip Holík, Filip Jašek a Tonda Bialas obsadilo konečné paté místo. Postupně se ve skupině střetli s Ostravicí 2:2, pak porazili Frýdek Místek C 7:0, Frýdek Místek B 7:2, Hlubinu 5:1 a prohráli 1:0 s Lískovcem, který nám vsítil branku pár minut před koncem a rozhodl o tom, že Sokolčata skončila ve skupině třetí a utkala se se třetím z druhé skupiny, což bylo naše „A“ mužstvo. Zápas skončil po boji 1:0 pro naše „B“ družstvo.

Naše „A“ mužstvo tvořili tito hráči: Teodor Krettek, Maxmilián Hluchník, Vojtěch Čujek, Oliver Urbanský a Ondřej Balarin. Ve skupině jsme vyhráli s Frýdekm Místkem A 4:2, remizovali s pozdějším vítězem turnaje Raškovicemi 3:3, prohráli s Porubou 3:0 a ještě jsme porazili Libhošť 4:2 a Brušperk 8:1.

Finálový turnaj byl také doprovázen dovednostními soutěžemi, kde v jedné z nich „Nejpřesnější střela“, měl ze všech účastníků nejpřesnější mušku náš Teodor Krettek.

Na konec turnaje bylo vyhodnocení, kde všichni dostali medaile a pro ty naše bojovníky to byla vůbec první ve sportu.