TJ Tatran Jakubčovice – TJ Sokol Kobeřice     1:1   (0:1)

Šlágr víkendového kola I. A třídy proti sobě postavil velké postupové kandidáty z Jakubčovic a Kobeřic. Hosté hned v 8. minutě čelili pokutovému kopu nařízenému za střet René Wirtha s Rybaříkem. Pokus Chovance ovšem perfektně vyrazil brankář Štencel. Kobeřice naštěstí tento infarktový moment přežily a okamžitě přešly do  protiofenzívy. Sympatickými střelami se prezentoval René Wirth, Kubný nebo Šimeček, jenže gólman Boček neměl mnoho práce. Ve 27. minutě však Boček zajel nohama do Oberhera a Kubný se z penaltového kopu nemýlil – 0:1. Domácí okamžitě přitopili pod kotlem, ale Vávroš nemířil přesně a příležitost Chovance s Marinem  zlikvidoval pozorný Štencel.

Druhou půli otevřela nadějná akce Chovance, který sice přeloboval Štencela, jenže balon přeletěl nad břevnem. Ve vynikající pozici se opět ocitl Murin, jenže Štencel opět zavřel krám, když míč vytlačil na roh. Po hodině hry pohrozil Kobeřický Robin With, když se po rohovém kopu Petra Stuchlíka snažil prostřelit obranný val domácích, ale střela mu vyloženě nesedla. Po zákroku na stejného plejera se dala pískat penalta, rozhodčí Laštovka byl ovšem jiného názoru. Většina útoků hostujícího mužstva navíc zastavil zdvižený praporek signalizující ofsajd. O výsledné remíze rozhodla 78. minuta. Rybařík dostal trestuhodně moc prostoru k centru, kobeřická obrana odrazila pouze k Šťastnému a ten překonal bezmocného Štencela – 1:1 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 78. Šťastný Petr – 27. Kubný Antonín (pen.)

Rozhodčí: Laštuvka Petr – Smetana Patrik, Kubáček Vojtěch. Delegát: Malinovský Jiří

Diváků: 120

Sestava Kobeřic: Štencel – Kollek, Hartmann P., Buchta (80. Ševior), Wirth René, Kubný A., Wirth Robin, Stuchlík P. (K) (82. Mezera), Kryštof, Oberherr J. (85. Stříbný), Šimeček (90. Rother)