TJ Sokol Stěbořice – TJ Sokol Kobeřice B   8:0 (3:0)

Kobeřice přijely do Stěbořic pouze v jedenácti lidech a družina trenéra Šumbery toho maximálně využila, když si na vlastním hřišti otevřela brankostroj. Kanonáda začala již ve 2. minutě, protože centr Gracy uklidil hlavou k tyčce Šindelář – 1:0. Na konci úvodní dvacetiminutovky se po krásné kombinační akci a asistenci Jakuba Fiedlera prosadil Kubalák – 2:0. Tři minuty před pauzou stál na začátku gólové situace Jakub Fiedler. Od něj míč doputoval přes Kokoška až ke Kubalákovi, který se opět nemýlil – 3:0.

V 54. minutě se po rohovém kopu dostal odražený balon znovu ke Kubalákovi a domácí bomber završil hattrick – 4:0. Za další tři minuty se Kubalák změnil v nahrávače, když jeho centr zužitkoval Kokošek – 5:0. V 59. minutě posadil Kokošek nadýchaný centr na hlavu Gracy, který si už věděl rady a zvýšil na 6:0. O pár sekund později vysunul dopředu Kubaláka a ten uzavřel svůj střelecký galakoncert – 7:0. Poslední slovo si vzal pět minut před závěrečným hvizdem Pavel Fiedřin – 8:0 (zdroj Region Opavsko).

Výsledky okresního přeboru

SlužoviceVávrovice 1:2

LitultovicePíšť 3:1

HlavniceJakartovice 5:1

TěškoviceSlavia Opava 3:3

Branky: 2. Šindelář Jan, 18., 42., 54., 60. Kubalák Aleš, 57. Kokošek Roman, 58. Graca Vojtěch, 85. Fiedler Pavel

Sestava: Stříbný – Ullrich, Hahn, Bedrich (K), Bečica, Návrat, Kubeša, Lasák D., Rycka, Vavřínek, Kaspar