V neděli 14.4.2019 nastoupila naše fotbalová školička na domácím hřišti v nových dresech k přátelskému utkání proti Baníku Ostrava U7. Na koupi dresů se z poloviny podílel pan Radim Urbanský, kterému tímto děkujeme.

K dispozici jsme měli 15 dětí, z toho 2 úplné nováčky Filipa Jenče s Filipem Kubjatkem. Hrálo se dvoukolově na třech hřištích současně 3 proti 3 na malé branky bez brankáře. Doba zápasu byla 12 minut.

Výsledky zápasu ani branky se nezapočítávaly, avšak šlo vidět, že hráči Baníku trénují o rok déle. Byli o něco fotbalovější, rychlejší i silovější. I přesto jsme jim vstřelili nějaké branky. Utkání přihlížela početná skupina diváků, která vytvořila skvělou atmosféru.

Na oplátku za pěkně zorganizované utkání jsme dostali pozvánku na turnaj příští sobotu 20.4.2019, kde se postavíme se dvěma družstvy Frýdku Místku, Novému Jičínu, Příboru, Frenštátu pod Radhoštěm, Baníku Albrechtice, Slovanu Havířov a domacímu Baníku Ostrava U6.