TJ Sokol Kobeřice B – TFK Jakartovice   4:4 (0:2)

Do vedení šel soubor trenéra Martinky již po šesti minutách, když střelu Urbana zametl do sítě Šimon – 0:1. Poté navíc prodloužil Barátův dlouhý pas Sváček na Urbana, který potvrdil své kanonýrské schopnosti – 0:2.

Hned zkraje druhé půle po chybné rozehrávce hostů zkušeně proměnil samostatný nájezd  Malchárek – 1:2. Za Jakartovice brzy reagoval Urban, který vnikl do vápna, zbavil se dvou kobeřických zadáků a poslal míč kolem gólmana Stříbného do sítě – 1:3. V 51. minutě zatáhl balon do šestnáctky Malchárek a přehodil brankáře Hrušku – 2:3. O šest minut později ale přistál rohový kop Jakartovic u Holiba a ten pohotově zvýšil na 2:4. V 72. minutě byl faulován ve velkém čtverci Janiš a Malchárek  z penalty dovršil hattrick – 3:4. Hosté se potom dopustili další hrubky a Konečný dalekonosným projektilem nachytal špatně stojícího brankáře Hrušku na švestkách – 4:4 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 46., 51., 72. (p) Malchárek Vojtěch, 73. Konečný Štěpán – 6. Šimon Ondřej, 27., 48. Urban Radoslav, 57. Holub Radim

Sestava: Stříbný, Kubeša (31. Lasák D.), Návrat, Malchárek, Bedrich (K), Vavřínek, Janiš (80. Ullrich), Bečiva, Wittek (62. Konečný), Hahn, Švančar