TJ Sokol Kobeřice B – TJ Vřesina 2:7 (1:4)

Hosté šli do vedení už ve 4. minutě, když vyslal Boček do samostatného nájezdu Felgentragera a ten nedal gólmanu Stříbnému šanci – 0:1. O šest minut později si oba protagonisté akci zopakovali a Felgentrager zvyšoval na 0:2. V 19. minutě se přímý kop Peška odrazil k Pagáčovi, který střelou ze šestnácti metrů poslal míč do sítě – 0:3. Za dalších šest minut odcentroval z pravé strany Pagáč a Felgentrager dovršil hattrick – 0:4. V závěru poločasu však kobeřický Návrat obešel čtyři protihráče a pohodlně skóroval – 1:4.

V 57. minutě zahráli hosté v pokutovém území rukou a Návrat se z penalty nemýlil – 2:4. Čtvrthodinu před koncem našel Boček volného Otahala., který zaznamenal svou premiérovou trefu v sezoně. O pár vteřin později přenechal Pientka balon Felgentragerovi a ten počtvrté překonal Stříbného – 2:6. Sedm minut před finálním hvizdem sklepl centr Pavla Cojga hlavou s přispěním tyče šlo do kasy (zdroj Region Opavsko).

Branky: Boček, Navrat 2 (druhá z penalty) – Felgentrager 4, Pa-gáč, Otáhal, Boček. Poločas 1:4.

Sestava: Stříbný – Ullrich, Švančar, Hartmann A., Bečica, Návrat, Rycka, Lasák D., Novák (46. Wittek), Krzich, Kubeša, Seidler