TJ Sokol Kobeřice B – TJ Dolní Benešov B    1:5  (1:2)

Branky: 4. Náhlík Robin – 11., 22. 53. Stříbný Lukáš, 66. Baránek Aleš, 85. Kichner Patrik

TJ Depos Horní Suchá – St. dorost   0:0

Nedělní utkání se pro naše barvy nevyvíjelo dobře. Už v 10. min. musel střídat Švančar (zlomená holeň) a to se asi podepsalo na celé hře. Hrálo se spíše mezi šestnáctkami a šanci na obou stranách bylo pramálo. Paradoxně mohli domácí rozhodnout v poslední minutě, ale trestuhodně zahodili a tak za předvedenou hru bod bereme.

Sebastianovi Švančarovi, hráči širšího kádru A mužstva, přejeme brzké zotavení, ať je co nejdříve zpět na hřišti!

Sestava:  Strzibný – Novák, Kolarčik, Švavčar (10. Kubný ), Mrovec T. – Hartmann,

( 85. Kaspar ), Schlischka, Stříbný, Stromský – Seidler ( 65. Pašek ), Schiedek

TJ Depos Horní Suchá – Ml. dorost   2:2 (1:0)

Po katastrofální první půli, kterou mladší prohráli 1:0, jsme druhý poločas byli lepším mužstvem a brankami Kolečkáře (50. min.) a Paška ( 69. min.) jsme skóre otočili. Bohužel domácí dvě minuty před koncem srovnali a tak si i mladší z Horní Suché odvezli bod.

Sestava: Hartmann, Urbiš, Zvoník, Mrovec J., Kretek, Hanzlík, Václavík, Halfar, Buchta, Kaspar, Pašek, Kolečkař, Vitásek, Harazim, Kubný, Janík

Branky: 10. Majtán Steven, 78. Kolář Jan – 50. Kolečkář Tomáš, 69. Pašek Daniel

St. žáci – FK Slavia Opava    0:0

Ml. žáci – FK Slavia Opava  5:4  (3:2)

Branky: 7., 24. Stoklasa Filip, 8. Pašek Erik, 36. Václavík Robin, 48. Mrovec Michal – 18. Hochgesandt Gabriel, 30. Demel Tomáš, 33. Zapletal Štěpán, 42. Binar Matěj