Váženi sportovní příznivci,

sezona 2019/2020 šachového oddílu TJ Sokol Kobeřice je u konce. Vlivem koronavirové pauzy se sezona protáhla až do června. Zbývající dvě kola se proto dle nařízení Šachového svazu odehrála za jeden víkend (13. a 14. června). V nezvyklém hracím čase sobotu dopoledne jsme v „derby“ přivítali SK Kravaře „B“, kteří jsou našimi sousedy také v tabulce. Toto utkání jsme bohužel prohráli poměrem 2:6, kdy se nikomu z domácích hráčů nepodařilo zvítězit, uhráli jsme pouze čtyři remízy. Hned v neděli jsme cestovali do blízkých Štěpánkovic, kde jsme v posledním utkání sezony dokázali remizovat 4:4 a zajistili si tak kýžený bod k záchraně okresního přeboru. Tímto chci poděkovat všem hráčům za jejich ochotnou účast na zápasech, sponzorům a fanouškům za jejich podporu.

Přehled všech zápasů na: www.chess.cz/soutez/2494/

Ing. Jakub Mrovec