Vážení spoluobčané,

výkonný výbor TJ Sokol Kobeřice se vzhledem ke koronavirové situaci a jejímu „dozvuku“ rozhodl, že se letos tradiční Sportovní slavnost konat nebude.

Nechceme nikoho vystavit možnému nebezpečí a riziku šíření nákazy, proto tuto akci v duchu, v jakém ji znáte odložíme na příští rok.

Přesto jsme se rozhodli uspořádat symbolicky alespoň jeden sportovně-kulturní den J. A kdy? V sobotu 1.8.2020 v areálu TJ Sokol proběhne v dopoledních hodinách fotbalový turnaj v malé kopané, kde si mezi sebou zahrají kobeřické týmy. Turnaj bude pokračovat až do pozdějšího odpoledne.

Večer bude pro vás připraven hudební karneval pod širým nebem, proto neváhejte a přijďte se pobavit a dát si sklenku něčeho dobrého J.

Bude pro vás připraveno občerstvení, u kterého vás obslouží členové našich složek, přičemž budeme dbát na dodržování všech hygienických opatření.

Věříme, že budete mít chuť se bavit a přijdete alespoň v tento den podpořit naši akci.  Těšíme se na vás a srdečně zveme J.

Mgr. Marie Buchtová

kulturní referent TJ Sokol Kobeřice