Sobota 27.6.2020

Utkání v Bolaticích se pro nezpůsobilý terén neodehrálo. V našem zájmu bylo odehrát utkání na jiném hřišti či u nás v Kobeřicích, Bolatice však na tuto variantu nepřistoupily. Nakonec bylo rozhodnuto, že utkání skončilo 0:0 bez nároku na body pro obě mužstva.

Úterý 30.6.2020

TJ Sokol Štěpánkovice – TJ Sokol Kobeřice    0:4  (0:3)

Branky Kobeřic: Oberherr Jan 2x, Kubný, Stříbný Martin

Sestava Kobeřic: Štencel (Stříbný Jakub) – Stuchlík (Oberherr A.), Buchta (Kolarčík), Ševior (Novák), Wirth René (Rother), Hartmann A. (Stříbný M.), Kubný, Král, Wirth Robin, Oberherr Jan, Šimeček (Schlischka)

Pátek 3.7.2020

TJ Sokol Kobeřice – SK Meteor Strahovice    3:2  (0:2)

Branky Kobeřic: Oberherr Jan, Kubný, Šimeček

Sestava Kobeřic: Štencel – Stuchlík, Buchta, Kolarčík (Ševior), Kollek, Schlischka (Oberherr Jan), Kubný, Král (Novák), Rother (Stříbný M.), Šimeček, Kryštof (Stříbný)

Neděle 5.7.2020  semifinále v Oldřišově

MFK Kravaře – TJ Sokol Kobeřice    1:2 po penaltách  (1:0)

Branka Kobeřic: Šimeček

Sestava Kobeřic: Štencel – Wirth René, Buchta, Ševior, Kollek (Schlischka), Oberherr Jan, Kubný, Král, Stuchlík (Rother), Stříbný M. (Novák), Šimeček

Pokutové kopy proměnili: Kubný, Šimeček, Štencel, Buchta

Neproměnil: Wirt René

Ve druhém semifinále porazil Oldřišov Strahovice 6:0 a zahraje si tak s našim mužstvem o triumf v premiérovém ročníku Prajzského poháru. Finálové utkání se odehraje v sobotu 11.7.2020 od 18 hod. na hřišti ve Štěpánkovicích.

Finálovému utkání bude předcházet zápas o 3. místo mezi Kravařemi a Strahovicemi se začátkem v 15 hod..

Zveme všechny fanoušky Kobeřic, aby přijeli naše chlapce povzbudit a pomoct tak k vítězství v turnaji!