plakat-SS-2023

Vážení spoluobčané, milí příznivci sportu a hudby! 🙂

Rádi bychom vás touto cestou informovali o SPORTOVNÍ SLAVNOSTI 2023, která se letos uskuteční v netradičně pozdějším termínu, a to 28. – 30. 7. 2023 v areálu TJ Sokol Kobeřice.

Poslední červencový víkend byl zvolen kvůli spolupráci s naším hlavním hudebním hostem, který vystoupí v sobotu 29. 7. 2023.

Naše pozvání přijala kapela QUEENIE – The Queen of Queen tribute bands.

Queenie v roce 2021 3x za sebou vyprodala pražskou O2 arénu, běžně koncertuje po Evropě a není žádným tajemstvím, že jejich vystoupení si vyžádala i sama královna Alžběta II.

Čeká na vás 90 minutová show v záři reflektorů, úžasných kostýmů a hlavně nezapomenutelných hitů legendární světoznámé kapely. Vstupenky v předprodeji za 450 Kč lze zakoupit od 17. 5. 2023, a to na Obecním úřadu v Kobeřicích, v hospodě Na Hřišti v Kobeřicích a v opavské Sluně. Na místě budou vstupenky stát 600 Kč.

Těšíme se na vaši účast a srdečně vás zveme!

Mgr. Marie Buchtová

kulturní referent TJ Sokol Kobeřice