Sobota 27. května 2023

FK Slavia Orlová – A muži      4:1  (1:1)

Po sérii pěti utkáních bez porážky přišlo výsledkové i herní vystřízlivění v podobě prohry na hřišti Slavie Orlová. Nutno podotknout, že jsme nastoupili v dosti oslabené sestavě a také během utkání musely proběhnout střídání pro zranění.

Začátek utkání přinesl katastrofální start našeho mužstva, které již ve 2. min. po chybě obrany a brankáře kapitulovalo. A mohlo být ještě hůř, protož domácí do 10. min. zahodili ještě minimálně dvě tutovky. Po úvodním kolapsu se hra začala vyrovnávat a i naši hráči se začali dostávat do dobrých příležitostí. Jenže Adam Hartmann ani Lukáš Kollek své příležitosti nevyužili. Až ve 30. min. po individuální akci Kollka a jeho následné střele propadl míč pod tělem domácího Bučka a bylo srovnáno. Ještě do přestávky zahrozili Kryštof se Šimečkem, ale změna skóre již nenastala.

Druhé dějství již ovšem patřilo domácí Orlové. Nejprve překonal náhradního golmana Hartmanna v 57. min. Maleňák, v 66. min. po rohu hlavou Slowik a bylo po zápase. Kobeřice se během druhé půle nedostaly prakticky k ničemu. Poslední branku na cestu domů přidali domácí v 85. min. zásluhou Motlocha, a tak pěti zápasová série bez prohry skončila prohrou 1:4 v Orlové.

Branky: 2. Renta Dominik, 57. Maleňák Marek, 66. Slowik Daniel, 85. Motloch Jakub – 30. Kollek Lukáš

Rozhodčí: Mitura Michal – Levinger Milan, Jurygáček René.

Diváci: 120

Kobeřice: Štencel (46. Hartmann O.) – Večerek, Stuchlík P. (59. Stareček), Kašný, René Wirth – L. Kollek, Kubný (72. Stuchlík O.), Hartmann A. (86. Breksa), Stříbný Š. – Šimeček, Kryštof (86. Volný).

Trenér: Dušan Christoph.

Neděle 28. května 2023

FK Darkovičky – St. dorost     0:6 (0:3)

Branky: 10., 50. Stuchlík Ondřej, 30. Bielák Teodor, 31. Střibný Vojtěch, 60. Sotorník Alan, 63. Vitásek Tobiáš