Jan Buchta ukončil fotbalovou kariéru!

Utkání proti Oldřišovu bylo posledním vystoupením Jana Buchty v barvách Kobeřic. Honza je odchovancem Hněvošic, který prošel i opavskou mládeží. V dospělé kategorii hrál 3 roky divizi za Lipník nad Bečvou v rámci vojenské služby, od roku 2005 až doposud oblékal kobeřický dres. Jeho prvním utkáním v Kobeřicích byl památný zápas na půdě SFC Opava v krajském přeboru před více než 3 tisíci diváky, ve kterém Kobeřice prohrály 3:1 a Honza viděl červenou kartu. Poslední utkání své aktivní fotbalové kariéry odehrál v neděli při remíze 1:1 s Oldřišovem a kariéru zakončil jak nejlépe mohl – spolehlivým výkonem a navrch vstřelenou brankou!

Během dlouhých 18 let zažil s Kobeřicemi 2 postupy do KP, byl stálým členem obrany a patřil k poctivým a důrazným obráncům se skvělou hrou tělem a hlavou.

TJ Sokol Kobeřice Honzovi velmi děkuje za dlouhodobé poctivé služby! Navíc ve středu 21.6. oslavil kulatých 40 let, k čemuž mu přejeme pevné zdraví a spokojenost do dalších let!

Honzo děkujeme!!!