No image

Neděle 8.10.2023

FC Vřesina – A muži    2:3 (2:1)

Fotbalistům Kobeřic se povedl ve Vřesině velký obrat, nakonec si přivezli tři body za vítězství 3:2. První poločas ale hostům vůbec nevyšel. Sice rychle vedli, pak ale úplně vypnuli a jen díky dobře chytajícímu Štenclovi se drželi ve hře. Nakopla je až poločasová bouřka v kabině.

„Věděli jsme, že nás čeká těžké a bojovné utkání,“ řekl úvodem hostující trenér Petr Souček. Jeho tým začal skvěle. Kubný vysunul Šimečka, ten se dostal k brance a střelou kolem gólmana otevřel skóre. „Tím vše dobré z našeho pohledu v prvním poločase skončilo. Úplně jsme přestali hrát. První poločas byl z naší strany šílený. Vše odstartoval náš nepochopitelný vlastní gól. Následně jsme vyrobili chybu, kterou soupeř potrestal,“ kroutil hlavou kobeřický kouč. „Byli jsme bez důrazu. Vřesina měla šance. Nás ve hře držel svými zákroky brankář Štencel,“ podotkl Petr Souček.

V poločasové přestávce byla v kobeřické kabině pořádná bouřka. „Museli jsme si řadu věcí vyříkat. Udělali jsme i tři změny v sestavě,“ pokračoval zkušený kouč. Po hodině hry opět Kubný vysunul Šimečka a ten vyrovnal. Devět minut před koncem se do vápna dostal Adam Hartmann a trefil hostům tři body. „Ve druhé půli se naše hra zlepšila. Závěr jsme si už pohlídali. Spokojeni jsme s výsledkem, ne však s předvedenou hrou,“ zakončil Petr Souček (zdroj opavsky.denik.cz).

Branky: 11. René Wirth (vlastní), 16. Hruzik – 2. a 60. Šimeček, 81. A. Hartmann.

Rozhodčí: Stankov – Čuba, Tabášek.

ŽK: Kozelský – Robin Wirth, Šimeček.

Diváci: 150.
Kobeřice: Štencel – Stareček (84. M. Stříbný), Ševior, Večerek, Kryštof (46. A. Hartmann) – René Wirth (46. P. Stuchlík), Robin Wirth, Petzuch (46. Kolarčik) , Schlischka – Šimeček, Kubný (79. Breksa). Trenér: Petr Souček.