A muži po třech porážkách porazili Krásné Pole

Neděle 1.10.2023

A muži – TJ Sokol Krásné Pole   5:0 (3:0)

Kobeřice se zvedly! Svěřenci trenéra Petra Součka po třech porážkách v řadě zabrali. Na domácí trávníku sestřelili Krásné Pole v poměru 5:0. Domácí o svém vítězství rozhodli už v prvním poločase, kdy si vypracovali tříbrankové vedení. „Potřebovali jsme za každou cenu vyhrát a přerušit tak sérii tří porážek,“ podotkl trenér Kobeřic Petr Souček. „Podle toho jsme také do utkání vstoupili. Hráli jsme aktivně a začali si vytvářet šance,“ pochvaloval si domácí kouč. Ve 22. minutě si ve vápně udělal dva hráče Schlischka a střelou na zadní tyč otevřel skóre. „Tato branka nás uklidnila. Narostla nám křídla, další dvě velké šance zahodili Kryštof s Kubným,“ podotkl Petr Souček. Na konci prvního poločasu domácí zápas definitivně zlomili. Ve 38. minutě kopal Petzuch standardní situaci a Kubný přeskočil brankáře a hlavou zvýšil na 2:0. Dvě minuty před poločasem dával Kryštof na 3:0.

Druhý poločas ovládly Kobeřice hru úplně. Navíc v 54. minutě fauloval Žídek Šimečka, který běžel sám na brankáře a byl vyloučen. „Od tohoto momentu to byla hra na jednu bránu. Přidali jsme dva góly, spoustu dalších šancí jsme ještě zahodili. S výsledkem jsem spokojený, s předvedenou hrou tak na padesát procent,“ zakončil hodnocení zápasu Petr Souček (zdroj opavsky.denik.cz).

Branky: 22. Schlischka M., 38., 68. Kubný, 43. Kryštof, 88. Hartmann A.

Diváci: 155

Sestava: Štencel, Stareček, Ševior, Večerek, Wirth René (82. Breksa), Wirth Robin, Kryštof, Schlischka M. (78. Stuchlík P.), Kubný (72. Stuchlík O.), Petzuch (72. Kolarčík), Šimeček (78. Hartmann A.)

Střídali: Hartmann O.

Tabulka

St. Dorost – FK Frýdek Místek B   2:1  (1:0)

Branky: 27.Gross, 58. Tomíček – 59. Bezukh

Sestava: Hartmann O., Breksa, Václavík A. (Mrva), Gross, Stuchlík O. (69. Kubný D.), Volný, Liška, Slanina (85. Stříbný V.), Hanták, Tomíček, Birtek

Střídali: Grigarčík, Besta, Hanzlík, Pavlovič

Tabulka

Ml. dorost – FK Frýdek Místek B     1:5  (0:3)

Branka:  55. Grigarčík

Sestava: Pavlovič, Poništ, Hanzlík, Mac, Kamrád, Grigarčík, Pašek, Mrva, Duda, Halděj, Herich

Střídali: Stříbný V., Bolacký, Muller, Schweidler, Litzka, Stříbný V., Hrbáč

Tabulka

TJ Sokol Sudice – B muži    2:2  (2:0)

Branky: 43. Pitra, 45. Tišler – 54. Václavík D., 61. Bielák T.

Sestava: Stříbný, Návrat, Kretek, Kubný M., Pašek, Halfar, Švančar, Bielák, Václavík D., Stuchlík R., Stříbný M.

Střídali: Slanina, Bedrich, Novák, Mrovec, Moravec, Kaspar, Hahn

Tabulka

Sobota 30.9.2023

FK Město Albrechtice – St. žáci   1:2 (0:2)

Branky: 17., 20. Stříbný V.

Sestava: Herich, Malchárek, Kryštof, Stříbný V., Halděj, Černý, Plaček, Schweidler, Herudek, Kurka, Krettek

Střídali: Juchelka, Wroblewski, Litzka, Čirž, Duda

Tabulka

FK Město Albrechtice – Ml. žáci   2:7  (0:5)

Branky: 2. Juchelka, 16., 19., 49. Schweidler, 26. Kermes, 29. Konečný, 42. Holík

Sestava: Malchárek, Krettek, Kermes, Herudek, Konečný, Bialas, Vybíral, Schweidler, Pavlovič, Juchelka, Jenč

Náhradníci: Holík, Čirž