No image
Po čtyřměsíční odmlce zahájí o nadcházejícím víkendu naši A muži odvetné souboje v rámci jarní části krajského přeboru. Našim prvním soupeřem bude celek z Dolní Datyně. 
 
Naše mužstvo doznalo v zimní přestávce jednu výraznou změnu, když bylo nuceno řešit náhradu za nemocného trenéra Petra Součka. Tým převzal Vilém Axmann, který vedl mužstvo od začátku zimní přípravy. Během dlouhého zimního drilu odehrálo naše mužstvo 5 přípravných duelů. Nejprve jsme prohráli s Chlebičovem 4:5, poté jsme porazili Město Albrechtice 2:1. Následovala porážka od polských Branic 2:3, bezbranková remíza s opavskou U19 a v generálce jsme přestříleli Háj ve Slezsku 4:3. Věříme, že mužstvo je kvalitně připraveno, což doufejme potvrdí v jarní části soutěže.
 
Co se kádru týče, oproti podzimu nedoznalo výrazných změn. Nadále zůstala zkušená osa týmu, která je doplněna mladíky z dorostu. Tímto směrem, tedy začleňováním mladých nadějných kluků z dorostu, bude chtít navázat na práci trenéra Součka i současný trenér Axmann. 
 
Do prvního jarního utkání vstupujeme ze solidní 4. pozice se ziskem 28 bodů, když jsme v 16 utkáních 9x zvítězili, jednou remizovali a prohráli v 6 případech. Náš sobotní soupeř se nachází na průběžné 12. příčce s bilancí 4 výher, 6 remíz a 6 porážek. Utkání s Dolní Datyní má výkop v sobotu 16.3.2024 od 15 hod. Utkání se odehraje na umělé trávě v Horní Suché!
 
Aktuální složení kádru A mužstva:
 
Brankáři: Štencel Petr, Hartmann Oliver
Obránci: Ševior Pavel, Wirth René, Stareček Dominik, Stuchlík Petr, Večerek Ondřej, Gross Matěj, Hanták Vojtěch
Záložníci: Kryštof Zdeněk, Schlischka Martin, Kubný Antonín, Kašný Petr, Wirth Robin, Petzuch Vojtěch, Kolarčík Andreas, Stříbný Vojtěch, Tomíček Šimon, Stříbný Štěpán, Breksa Tobias
Útočníci: Šimeček Adam, Stříbný Martin, Stuchlík Ondřej, Hartmann Adam, Slanina Maxmilián

Sdílet