Kobeřice se na jaře trápí. Dostáváme góly z ničeho, řekl trenér

Neděle 31.4.2024

A muži – Český Těšín    1:3 (0:2)

Jarní trápení kobeřických fotbalistů napsalo další díl. Tým trenéra Viléma Axmanna tentokrát nestačil doma na Český Těšín. Domácí rychle inkasovali, následně si dali vlastní branku. Nakonec z toho byla porážka 1:3.

„Šlo o nepovedený zápas se vším všudy,“ poznamenal trenér Kobeřic Vilém Axmann. „Měli jsme hororový začátek. Hned v úvodu jsme dostali balon za záda, odvrátili jsme ho ještě na vápno. Soupeř nakonec balon uklidil k tyči,“ popisoval trenér úvodní inkasovaný gól. Ve 23. minutě kopal Český Těšín rohový kop a Kolarčík usměrnil balon do vlastní sítě. „My jsme byli směrem dopředu neškodní. Těžce jsme se k soupeřově bráně dostávali,“ přiznal Vilém Axmann.

Po hodině hry svitla domácím naděje. Šimeček vysunul Schlischku a ten se krásně trefil. Jenomže neuběhlo ani deset minut a hosté inkasovali znovu, po dlouhém nákopu se prosadil Luděk Maceček. „Opět jsme dostali góly z ničeho. Našim fanouškům bych se chtěl omluvit za předvedený výkon. Bylo to z naší strany hrozné,“ zakončil Vilém Axmann. (zdroj opavskydenik.cz)

Branky: 66. Schlischka – 2. Chloň, 23. Kolarčík (vlastní), 75. L. Maceček.

Rozhodčí: Godfryd – Stankov, Tabášek.

ŽK: Wirth Robin

Diváci: 200.

Kobeřice: Štencel – Stareček, Ševior, Kolarčík (81. V. Stříbný) – Schlischka (81. O. Stuchlík), Kašný, Robin Wirth, Slanina (69. Stříbný), Kryštof – A. Hartmann (63. Kubný), Šimeček. Trenér: Vilém Axmann.

Tabulka

Sobota 30.3.2024

Muži B – Šilheřovice B 5:0

Branky: 22., 59. Kubný, 40. Pašek, 61. Stuchlík R., 78. Stříbný M.

Sestava: Stříbný J., Švančar, Bedrich, Oberherr, Stříbný M., Bielák, Kubný, Stuchlík R., Kryštof, Jurček, Kubný

Střídali: Krettek, Pašek, Hahn, Halfar, Novák, Christoph, Moravec

Tabulka

Krnov – St. dorost 2:4

Branky: 35. Krištof, 54. Matyáš – 10. Stuchlík O., 70. Stareček, 85. Liška, 87. Slanina

Sestava: Hartmann O., Gross, Střibný (62. Hanzlík), Stareček, Hanták, Liška, Kubný (38. Václavík), Birtek, Breksa (81. Poništ), Slanina, Stuchlík O.

Střídali: Pavlovič, Mrva, Grigarčík, Volný