Zimní liga Starší přípravky

Dne 23.3.2024 se v hale ZŠ Kobeřice uskutečnilo finále Isotra Zimní fotbalové ligy kategorie Starší přípravky (ročník narození 2013-2014), kterou společně organizovali zástupci TJ Sokol Kobeřice a FK Bolatice. Do finále se kvalifikovalo pět nejlepších z deseti týmů, které mezi sebou soupeřily během tří zimních turnajů. Ve velkém finále se tak představily týmy Krnova, Kobeřic, Dolního Benešova, Služovic a Bohuslavic.  Finále se hrálo systémem každý s každým a tři nejlepší týmy ze základního kola si do něj nesly bodovou bonifikaci, která nakonec rozhodla o celkovém pořadí. Kobeřickým fotbalistům a fotbalistkám se toto finále sice podařilo vyhrát, kdy ve čtyřech zápasech pouze jednou inkasovali a celkem za tři vítězství a jednu remízu získali 10 bodů, avšak celkovým vítězem se nakonec díky tříbodové výhodě ze základního kola stal tým Krnova.

Celkové pořadí tedy bylo následující: 1. Krnov 2. Kobeřice 3. Dolní Benešov 4. Bohuslavice 5. Služovice

Všem celkům je potřeba poděkovat za výborný přístup k zápasům, jelikož jsme byli svědky kvalitních a vyrovnaných klání. Dále chceme také poděkovat všem sponzorům, bez kterých by se zimní liga zrealizovat nedala.

Za tým organizátorů věříme, že se nám tento turnaj podaří zrealizovat také v následujících letech.

Radek Ziegl