Nová hymna TJ Sokol Kobeřice

U příležitosti oslav 100 let od založení TJ Sokol Kobeřice vznikla nová sokolská hymna, nahraná v červenci 2024. Na vzniku této skladby se podílela řada lidí, kteří jí obětovali spoustu času, ať už při skládání textu, následných zkouškách či samotném nahrávání.

Veřejně zazněla poprvé v neděli 14.7.2024 v rámci Sportovní slavnosti. Velké poděkování patří všem níže zmíněným, kteří se na vzniku nové hymny podíleli. Zvláštní poděkování pak patří Janu Jamesi Mrovcovi za hudební zpracování a aranžmá. Doufáme, že se nová hymna bude líbit, a po několik let bude zaznívat při sportovních utkáních na našem hřišti!

Autoři textu:

Mgr. Petr Stuchlík (sloka 1,2,4), Mgr. Marie Buchtová (sloka 3), Jan James Mrovec (refrén)

Autor hudby, aranžmá: Jan James Mrovec

Hudební doprovod:

Bicí                                              Adam Fiala

Klávesy                                       Ing. Bedřich Tošer

Kytary                                         Jan James Mrovec, Jiří Dihel

Baskytara                                   František Komárek

Zpěv                                           René Konečný

Vokály                                        Ing. Bedřich Tošer, Jiří Dihel, Jakub Kočí

Nová hymna TJ Sokol Kobeřice – audio nahrávka