No image

Exhibice Kobeřic

Neděle 11.8.2024

Kobeřice – Heřmanice 8:1 (4:0)

Na domácím pažitu svěřenci trenéra Ondřeje Ficka nebrali nic jiného než vítězství a tříbodovou misi bez problémů splnili.

První tutovku sice zahodili hosté, ale pak už na trávníku vládli pevnou rukou borci z Kobeřic. Potlesk fanoušků si zpočátku vysloužil především Šimeček, protože se dvakrát hezky uvolnil ve vápně a zajistil domácímu výběru dvoubrankový náskok – 2:0. Potom zakončoval placírkou Wirth a zvýšil na 3:0. O několik vteřin později stanovil Ondřej Stuchlík poločasový výsledek 4:0.

Nástup do druhé půle zvládly lépe Heřmanice zásluhou Sedláka, jenže byla to jejich labutí píseň – 4:1. Při pátém úspěšném zásahu Kobeřic předvedl Kryštof ukázkový volej, potom se prosadil uzdravený kanonýr Kraut a poslední minuty patřily střídajícímu Hartmannovi, takže hosté dostali ostudnou osmičku 8:1.

„Za stavu 0:0 jsme přežili stoprocentní příležitost soupeře, ale pak už jsme dominovali. Jsem rád, že si kluci zastříleli a trošku si zvýšili sebevědomí. Trefili se i střídající hráči, když po dlouhé pauze nastoupil také Kraut. Slabší pasáž jsme měli pouze v úvodu druhého poločasu,“ hodnotil zápas kobeřický taktik Ondřej Ficek. (zdroj Region opavsko)

Branky: Branky: 13. a 30. Šimeček, 84. a 87. Hartmann, 40. Wirth, 41. O. Stuchlík, 65. Kryštof, 82. Kraut – 61. Sedlák

Rozhodčí: Čuba – Petroš, Tabášek

ŽK: Kašný – Košťál

Diváci: 150

Kobeřice: Kobeřice: Štencel – Schlischka, Ševior (46. Petzuch), Večerek, Stareček – Nováček (46. Kryštof), Wirth, Kašný, Slanina (56. Kubný) – O. Stuchlík (70. Kraut), Šimeček (56. Hartmann). Trenér: Ondřej Ficek