Neděle 8.9.2024

Kobeřice – Jakubčovice 4:1 (0:0)

Kobeřice se před zápasem nebezpečně přiblížily sestupovým příčkám, takže s Jakubčovicemi si nemohly dovolit další bodovou ztrátu. Výběr kouče Ondřeje Ficka měl v prvním poločase trošku štěstí a po přestávce už se rozjel naplno, když uštědřil soupeři čtyři gólové údery.

Výsledek klidně mohl vypadat opačně, ale hosté naštěstí v úvodním dějství zahodili dvě stoprocentní šance. Kobeřický válec se dal do pohybu až v 53. minutě. Kašný nejprve ustál důležitý souboj a tváří v tvář brankáři Bučkovi nezaváhal – 1:0. O necelou čtvrthodinku později předvedl znamenitý kousek domácí rychlík Šimeček, který překonal Bučka krásným lobem 2:0. Při třetím zásahu Kobeřic si skvěle počínal Kubný, protože dokonalým průnikovým pasem rozeběhl Šimečka, který si posunul míč kolem Bučka a pak nemohl minout prázdnou kasu – 3:0. Jakubčovice se osmělily Zagolem, po jehož střele se gólman Štencel marně natahoval – 3:1. Hned vzápětí však Petzuch nezištně uvolnil Kryštofa, který pečetil na výsledných 4:1.

„První poločas byl z naší strany vlažný. Jakubčovice byly lepší na míči a vytvořily si dvě tutovky. Po přestávce jsme se naštěstí zlepšili. Na soupeře jsme vlétli a podařilo se nám vstřelit pěkné góly. Od výkonu v druhé půli se musíme odpíchnout,“ pokyvoval hlavou kobeřický stratég Ondřej Ficek. (zdroj Region Opavsko)

Branky: 65. a 80. Šimeček, 53. Kašný, 86. Kryštof – 85. Zagol.

Rozhodčí: Mitura – Revaj, Kotas.

ŽK: Wirth, Kolarčík – Moravec, Pražák, Vavroš, Petr.

Diváci: 147.

Sestava Kobeřic: Štencel – Schlischka (81. Večerek), Ševior, Wirth, Stareček – Nováček (81. Slanina), Kašný, Kolarčik (67. Petzuch), Šimeček – Hartmann (51. Kryštof), Stuchlík (67. Kubný). Trenér: Ondřej Ficek.

Neděle 8.9. 2024

Hněvošice – B muži 0:1  (0:0)

Branky: 66. Slanina

Sestava: Stříbný, Kretek, Halfar, Christoph, Bedrich, Pašek, Bielák, Stuchlík, Stříbný, Jurček L, Kovář.

Střídali: Hahn, Moravec, Slanina, Vybíral

Dorost – Město Albrechtice 7:1 (4:1)

Branky: 10. Kubný, 12., 37. Mrva, 17. Birtek, 37. Mrva, 51. Václavík,  68., 74. Breksa – 24. Hlavatý

Sestava: Pavlovič, Breksa, Václavík A., Gross, , Kubný D., Stříbný V., Tomíček, Hanzlík, Birtek, Grigarčík, Mrva

Střídali: Czieplý, Střibný V., Poništ, Lipnický, Pašek

Odry – St. žáci 0:10 (0:4)

Branky: 10., 15., 31. Litzka, 12., 45., 72. Stříbný V., 17. Hanzlík, 19. Břemek, 35. Schweidler, 56. Herudek

Sestava: Malchárek, Plaček, Hartmann, Stříbný V., Herudek, Schweidler, Černý, Krettek, Litzka, Břemek, Wróblewski

Náhradníci: Sitta, Kryštof, Mrovec, Melecký, Sedláček, Hanzlík, Walker

Odry – Ml. žáci 0:8 (0:3)

Branky: 10., 65. Kermes, 20. Valer, 32. Juchelka, 45., 64. Bialas, 52. Jadrná, 63. Žídková

Sestava: Urbanský, Kermes, Juchelka, Žídková, Jašek, Vidláková, Valer, Vybíral, Stříbný, Václavíková, Bialas

Náhradníci: Jadrná, Konečný, Balarin, Skácelík