Muži A prohrály

Neděle 22.9.2024

Kobeřice – Stonava 3:4 (2:3)

Křest ohněm čekal na fotbalisty Kobeřic, protože minulou neděli změřili síly s ambiciózní Stonavou. Hosté v předešlých šesti kolech pouze jednou zaváhali a navíc obdrželi jedinou branku. Domácí fotbalisté bohužel nezvládli úvodní půlhodinku, a přestože pak stáhli třígólové manko, tak v závěru padli.

Začátek utkání připomínal z kobeřického pohledu noční můru. Možná by to vypadalo jinak, kdyby Starečkův pokus nezastavila tyčka a z dorážky se trefil Stuchlík. Pak už byla Stonava po všech stránkách lepší, takže si vypracovala pohodlný náskok. V hlavní roli vystupoval Osvěčík, který do 28. minuty dosáhl čistého hattricku – 0:3. Domácí mužstvo ovšem neházelo flintu do žita, když se ještě do přestávky vrátilo zpět do zápasu. Gól naděje zařídil Hartmann po nebezpečné ráně Šimečka – 1:3. Za pár vteřin nabral rychlost Šimeček a korigoval na 2:3.

Ve druhém poločase se dokonce hosté dočkali vyrovnání. Po nastřelené ruce se totiž pískala penalta, kterou proměnil Kašný 3:3. Na vytoužený bod však nakonec Kobeřice nedosáhly, protože při rohu neuhlídaly hlavičkujícího Cilečka – 3:4.

„Úvodních třicet minut bylo šílených. Stonava byla všude dříve, když jsme prohráli snad každý souboj. Hodně to potom oživili střídající Kryštof s Hartmannem. Do pauzy se nám povedlo snížit a pak jsme sahali po remíze. Jsme velmi zklamaní,“ přiznal kobeřický stratég Ondřej Ficek. (zdroj Region Opavsko)

Branky: 38. Hartmann, 39. Šimeček, 80. Kašný z pen. – 12., 22. a 28. Osvěčík, 85. Cileček.

Rozhodčí: Revaj – Gańczarczyk, Brezovský.

ŽK: Schlischka, Stuchlík, Hartmann – Michalek

Diváci: 170.

Sestava Kobeřic: Štencel – Schlischka (32. Kryštof), Wirth, Večerek, Stareček – Nováček (74. Kraut), Kašný, Kolarčik (74. Stříbný), Slanina (32. Hartmann) Šimeček, Stuchlík (62. Petzuch). Trenér: Ondřej Ficek.

Sobota 21.9. 2024

Bolatice B – B muži 6:3  (3:2)

Branky: 5., 11., 84. Obrusník, 24. Maršák, 74. Steffek, 80. Sikora – 6., 13. Jurček, 86. Stříbný M.

Sestava: Stříbný J., Kretek, Christoph, Halfar, Hahn, Kubný M., Stuchlík, Bielák,  Kovář, Moravec, Jurček L.

Střídali: Kubný D., Stříbný M., Pašek, Slanina O.

Dorost – Ostrava – Jih   3:0 (1:0)

Branky: 17. Mrva, 86. Schweidler, 89. Birtek

Sestava: Pavlovič, Poništ, Václavík A., Gross, Stříbný V., Kubný D., Střibný V., Hanzlík, Birtek, Lipnický, Mrva

Střídali: Schweidler, Czieplý Černý, Grigarčík

Heřmanice – St. žáci 7:0 (4:0)

Sestava: Malchárek, Plaček, Hartmann, Stříbný V., Schweidler, Černý, Krettek, Litzka, Břemek, Sedláček, Wróblewski