No image

Naši hráči „ A“ mužstva  se mohou po ví­kendu tlouct do hlav, protože před vlastními fanoušky zcela zbytečně ztra­tili dva body. Hlavně v úvodu nedělní­ho střetnutí si vypracovali řadu tuto­vých šancí, jenže ujala se pouze dorážka René Wirtha. Notně vychýlené mušky naši fotbalisté litovali ve 46. minutě, kdy Jakubov vyrovnal na konečných 1:1.

  Fotbalisté Kobeřic zažili snový začátek utkání, o který se postarala jejich hvězdná trojice. Hned ve 3. minutě našel Žmolík kousek za šestnáctkou Robina Wirtha, ten pro­táhl gólmana Řehulku a dobíhající René Wirth uklidil balon z bezprostřední blíz­kosti do sítě – 1:0. Další nápaditou akci našeho celku rozjel Kryštof, přes Schreiera se dostal k míči Šimeček, jenže Řehulka včas vyběhl a skvělým zákrokem zachrá­nil svůj tým od další pohromy. Vzápětí Kryštof šikovně uvolnil Hartmanna, kte­rý však pod tlakem hostujících zadáků pálil vedle. Polanka působila naprosto šokovaným dojmem, takže mohla děkovat pouze Řehulkovi, že v 16. minutě zlikvi­doval další vyloženou tutovku Žmolíka. O čtvrtho­dinku později se hosté odrazili ode dna. Domácí brankář Ziegl se nejprve zapotil při trestňáku Valenčina a vzápětí zpacifikoval rovněž jedovku Borgosze. Kobe­řice odpověděly odvážným pokusem Ro­bina Wirtha, ale dění v první půli uzavřel až nebezpečný výpad kanonýra Polan­ky Fromeliuse. Tento infarktový moment ještě naši přežili, jenže ve 46. minu­tě už neměli tolik štěstí, když dali příliš mnoho prostoru čerstvému Jakubovovi – 1:1. Naši hráči rázem vypadli z tem­pa, s výjimkou střídajícího Jakuba Janíka prakticky nebyli schopni ohrozit hos­tující branku. Příliš jim nepomohlo ani hloupé vyloučení polaneckého Šindlera. Tým z Oder se totiž v početním oslabe­ní uchýlil k nechutné zdržovací taktice, která mu dlouho vycházela. Naši hráči přitopili pod kotlem až v samém závěru. Nejprve se po ostrém zákroku na Jana Oberherra dožadovali penalty, ale sudí Švec jejich tužby nevyslyšel. A když v nastavení David Janík po centru Žmolíka hlavou orazítkoval pouze břevno, tak se museli spokojit se smolnou plichtou.

Jde o zcela zbytečnou ztrátu. Měli jsme vynikající nástup, když jsme si v úvodní půlhodince vytvořili spoustu vyložených šancí. Kdybychom vedli tříbrankovým rozdílem, tak by se nikdo nemohl divit. Postupně jsme ale zvolnili a na začátku druhé půle jsme nechali soupeře vyrovnat. Hosté se pak po vyloučení zatáhli dozadu, pořád na hřišti poléhávali a antifotbalem si došli pro bod,” zlobil se vedoucí mužstva a zároveň nový předseda TJ Sokol Kobeřice Martin Halfar.

Branky: 3. René Wirth – 46. Jakubov.

Sestava našeho mužstva : Ziegl – J. Oberherr, Buchta, D. Janík, Schreier – Hartmann

(54. J. Janík), René Wirth, Žmolík, Robin Wirth, Kryštof, (66. Gorčakovský) – Šimeček.

Trenér: Tomáš Kamrád.

Leave us a reply