Heřmanice budou dalším soupeřem „A“ mužstva v krajském přeboru. Do utkání s námi jde tento tým z osmého místa s 23 body. V dosavadním průběhu 6x vyhrál, 5x remizoval a v šesti utkáních byl poražen. Svým soupeřům vsítili hráči Heřmanic 25 a obdrželi 29 branek. Naši hráči jsou po 17 kole na 13. místě tabulky, když získali 17 bodů. V dosavadním průběhu jsme 4x vyhráli, 5x remizovali a v osmi případech jsme prohráli. Svým soupeřům jsme vsítili 30 a obdrželi 39 branek. Podzimní duel skončil vítězstvím Heřmanic, když jedinou naši branku vsítil v 69. minutě Honza Čujek. Utkání krajského přeboru Heřmanice – Kobeřice se bude hrát v sobotu 26. března od 15:00 hodin. Odjezd k utkání je ve 13:15.

 


V tomto kole hrají :

 

Břidličná – Vendryně

Heřmanice – Kobeřice

Český Těšín – Bohumín

Dětmarovice – Háj ve Slezsku

Frenštát p. R. – Kravaře

Polanka – Šenov

Pustá Polom – Slavia Orlová

Markvartovice – Vítkov

V příštím kole hrají :

 

Vítkov – Pustá Polom

Slavia Orlová – Dětmarovice

Háj ve Slezsku – Český Těšín

Šenov – Heřmanice

Markvartovice – Vendryně

Bohumín – Polanka

Kobeřice – Frenštát p. R.

Kravaře – Břidličná

Leave us a reply