Kobeřice „B“ – Bělá 2:2  (1:1)

Kobeřice se v tomto utkání rozešly s celkem Bělé nerozhodným výsledkem 2:2, po poločase 1:1

Branky: 38. Náhlík Robin, 58. Hlavenka Pavel – 35. Papšík Martin, 78. Václavek Richard

Stará Bělá – Dorost  1:11 (1:6)

Poslední utkání na hřišti soupeře sehráli naší dorostenci ve Staré Bělé a nutno dodad, že si ho náramně vychutnali. Už od 3. min. jsme vedli po rychlém sólu Oberhera, v 11. min  spolupráci s Bolackym zakončil střelou na 0:2. Ve 14 min. jsme nepohlidali ve vápne Miksanika – 1:2. To ale bylo v první půli z domácí strany vše, dále už jen řadili naši, konkrétně Bolacky, 2x Stříbný  a Kubny a rázem to bylo 1:6.

Druhá půle začala břevnem domácích, ale pak už řádili jen naši. Kompletní hattrick zkompletoval Kubny, trefil se Kollek, svou třetí branku vsítil Oberher a brankovou kanonádu uzavřel v 90 min. Bitomský na konečných 1:11. Tímto vítězstvím se naši o skóre dostali na 2. místo krajské soutěže.

Věřme, že v sobotním posledním domácím utkání sezóny porazime Studénku a pokusíme se tak atakovat pódiové umístění.

Branky: 3.,11.,82. Oberherr, 41.,52.,61. Kubný , 35.,36. Stříbný, 18. Bolacký , 75. Kollek, 90. Bitomský

Sestava: Schlischka – Wittek , Rybensky , Kollek , Konečný  – Bitomsky , Kubny , Bolacky , Moravec – Oberher , Stříbný (58 Peterek )

Rýmařov – st. žáci 0:4 (0:0)

Branky: 50. Rother Filip, 60. Seidler Matouš, 66. Hartmann Adam, 67. Kolarčik Andreas

Rýmařov – ml. žáci 5:3 (3:2)

Branky: 19. Köhler Filip, 24. Köhler Filip, 26. Palys Tomáš, 58. Köhler Filip, 59. Hradil Roman – 13. Stříbný Štěpán, 22. Sotorník Alan, 54. Sotorník Alan