Před novou sezónou probíhá na kurtech, jako každý rok, pravidelná brigáda členů tenisového a volejbalového oddílu TJ Sokol Kobeřice. V letošním roce se tenisté mohou těšit na 2 zrekonstruované kurty. V předchozích letech byl k tenisu využíván převážně jeden kurt, druhý využívaly i naše volejbalistky. Kvalita tohoto kurtu byla o poznání horší díky špatnému podloží, což způsobovalo, že tenis se zde hrál špatně a rovněž docházelo k termínové kolizi s volejbalistkami. Proto vedení obce přistoupilo, na základě žádosti oddílu volejbalu a tenisu, po 12 letech činnosti obou oddílů k investici na rekonstrukci dvou kurtů a výstavbu dvou hřišť pro volejbalistky s povrchem antuka a písek. Aby se ušetřily finance, provádí stavbu obec svépomoci za současné konzultace s odbornou firmou. Hlavním cílem nové investice je vytvořit pro děti, mládež a dospělé podmínky pro sportování a využití volného času. Areál kurtů bude moci využívat široká veřejnost.

O dalším průběhu rekonstrukce Vás budeme informovat na tomto webu.