No image

Malé Hoštice – Kobeřice „B“ 1:2 (1:1)

Malé Hoštice nadále herně i výsledkově tápou. Domácí es­kadra šla přitom do vedení již ve 12. minutě, když velmi šťast­ně překonal hostujícího branká­ře Kopťák – 1:0. Hosté však měli nebezpečné brejky, ze kterých neustále hrozili. HÍavenka, Bed­rich a Malchárek ještě své tutov­ky zahodili. Ve 38. minutě už byl Malchárek úspěšný, když svou střelu nasměroval přímo k tyči – 1:1.

Ve druhém dějství se obrá­zek hry příliš nezměnil. Domácí se sice snažili tlačit, ale bez efek­tu. Kobeřice navíc před­váděly smrtící kontry. Klíčový okamžik utkání přišel v 62. mi­nutě, když jeden z brejků promě­nil Bedrich – 1:2. V 75. minutě mohli domácí srovnat, avšak vyloženou šanci domácího Kopťáka zkušeně vychytal hostující brankář Stoklasa. Hoštice se ještě snažily s výsledkem něco udělat, jenže body znovu nevybojovaly.

Branky: Kopťák – Malchárek, Bedrich.