Muži „A“ hrají doma s Heřmanicemi

Po prohře v Českém Těšíně nás čeká první domácí střetnutí. Přivítáme na našem hřišti celek Heřmanic, který se nachází na vedoucí pozici krajského přeboru. Podle postavení v tabulce nás tedy čeká papírově velmi silný soupeř.

Mužstvo Heřmanic k nám přijíždí po vítězství s Břidličnou, kterou porazilo 3:1. Dosud hráči Heřmanic vyhráli v 11 utkáních, 4x remizovali a 2x byli poraženi s celkovým skóre 53:16.

Naši hráči se nacházejí na 15. místě, když na svém kontě mají 13 bodů za 4 vítězství a jednu remízu, ve 12 utkáních jsme byli poraženi při skóre 14:42. Podzimní vzájemný duel skončil vítězstvím domácích Heřmanic poměrem 8:0. Máme tedy svému nedělnímu soupeři co oplácet.

Utkání krajského přeboru TJ Sokol Kobeřice – FC Heřmanice Slezská se bude hrát v neděli 26. března 2017 od 15:00 hodin. Zveme všechny příznivce našeho „A“ mužstva.     

V tomto a příštím kole hrají:

Háj ve Slezsku – Frenštát Břidličná – Bílovec
Čeladná – Český Těšín Heřmanice – Čeladná
Vendryně – Krnov Český Těšín – Vendryně
Dětmarovice – Slavia Orlová Dětmarovice – Šenov
Břidličná – Polanka Polanka – Kobeřice
Kobeřice – Heřmanice Frenštát p. R. – Slavia Orlová
Bílovec – Šenov Bohumín – Háj ve Slezsku
 Bruntál – Bohumín Krnov – SO Bruntál

První jarní utkání sehrají muži „B“ v Malých Hošticích

Do jarní části fotbalové sezóny vstoupí také muži „B“. V prvním jarním kole je čeká mužstvo Malých Hoštic, které je v současné době na 5. místě tabulky okresního přeboru. V dosavadním průběhu získalo 26 bodů, když 8x vyhrálo, 2x remizovalo a 3x bylo poraženo.

Naši hráči „B“ mužstva  jsou na 11. místě tabulky okresního přeboru, když 4x vyhráli a 9x byli poraženi. Podzimní vzájemný duel skončil vítězstvím Malých Hoštic 2:0. Utkání okresního přeboru Malé Hoštice – muži „B“ se bude hrát v neděli 26. března od 15:00 hodin.

 

V tomto a příštím  kole hrají:

Jakartovice- Hněvošice Pustá Polom “B” – Vřesina
Hradec nad Moravicí – Litultovice Slavia Opava – Stěbořice
Vávrovice – Hlavnice Kobeřice “B” – Litultovice
Stěbořice – Pustá Polom “B” Hlavnice – Malé Hoštice
Malé Hoštice – Kobeřice “B” Bělá – Jakartovice
Budišov nad Budišovkou – Slavia Opava Budišov nad Budišovkou – Hradec nad Moravicí
Vřesina – Bělá Hněvošice – Vávrovice

Dorost má tento víkend volno, žáci začínají rovněž až o týden později

 

Neděle 2.4. Horní Benešov – dorost

 

Sobota 1.4. Vítkov – st. a ml. žáci Kobeřice

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply