Malé Hoštice – Kobeřice „B“ 0:1 (0:0)

V prvním dějství jsme byli aktivnější, jenže naši hráči z žádných slibných akcí neuspěli.

Ve druhé části převzali  dirigentskou taktovku Malé Hoštice. Paradoxně to ale bylo naše mužstvo, které vsítilo z přímého kopu šťastnou branku Gargošem – O:1. Domácí pak vrhli všechny své síly do útoku ve snaze vyrovnat, ke svým šancím se však vypracovali až v závěru. Nejdříve hlavičku Kokoška zázračně vyrazil náš gólman Stříbný, poté se Stříbný vyznamenal proti tutovce Klingera. Tři minuty před koncem navíc tygřím skokem vychytal Chříbka, a tak zajistil našemu celku cenné tři body.    

Branka: 59. Gargoš Roman

 

Výsledky okresního přeboru

Malé Hoštice – Kobeřice “B” 0:1 (0:0)

Budišov nad Budišovkou – Slavia Opava 6:1 (5:0)

Vřesina – Bělá 6:2 (3:1)

Hradec nad Moravicí – Litultovice 2:2 (1:1)

Vávrovice – Hlavnice 7:0 (3:0)

Jakartovice – Hněvošice 4:1 (3:1)

Stěbořice – Pustá Polom “B” 4:0 (1:0)

Sdílet

Další příspěvky

Leave us a reply