Budišov n/B – Kobeřice B 4:1 (1:0)

V prvním poločase se domácím z mnoha šancí podařila proměnit pouze příležitost z 31. minuty, když po pasu Pizura obelstil Roman Modelský jednoho protihráče a zamířil přímo pod víko – 1:0.

Osm minut po pauze vysunul Pizur kupředu Kurice, který nekompromisně prostřelil brankáře – 2:0. Devět minut před koncem však Kobeřice zápas zdramatizovaly, když dělovka Návrata z osmnácti metrů přistála přesně u tyče – 2:1. Hned vzápětí byl ale vyloučen hostující Janík, což okamžitě ztrestal budišovský Metelka, když dvakrát lišácky přehodil gólmana – 4:1 (zdroj Region Opavsko).

Branky: 32. Modelský Roman, 53. Kuric Jan, 85. Metelka Patrik, 87. Metelka Patrik – 81. Návrat Jan

Diváků: 70

Sestava Kobeřic: Stříbný, Jašek, Návrat, Rycka (73. Ulrich), Janík J., Lasák D. (32. Kubeša), Vidlák, Bedrich (46. Václavík), Hahn (66. Konečný), Bečica, Janík L.