Dorost – Darkovičky 4:0 (3:0)

V neděli k nám zavítalo mužstvo, které nám na podzim uštědřilo doposud jedinou porážku v soutěži, a to mužstvo Darkoviček. Ve 13. min. ještě Hartmann šanci neproměnil, ale o šest minut později vyslal Rother do šance Stříbného Mar., ten byl faulován a následný pokutový kop proměnil Hartmann – 1:0. Ve 25. min. do vápna prošel Rother,  byl faulován a další penaltu proměnil Wittek – 2:0. Ve 28. min. našla přihrávka Seidlera volného Rothera a ten nezaváhal – 3:0. Hosté zahrozili ve 43 min., ale jejich kanonýr Moravec trefil tyčku.

Po změně stran se v šancích objevili opět hráči Darkoviček. Ve 49. min. skončila střela Gaie na tyči a střelu Moravce výtečně zneškodnil náš brankář Strzibný. V 70. min. se ke střele odhodlal náš Mrovec, ale hostující brankář byl proti. Byť jsme celý druhý poločas hráli o jednoho hráče navíc, branky jsme se dočkali až v 75. min., kdy se Stromský protlačil do vápna hostů, našel volného Rothera a jeho špatně trefená střela doskákala až do branky hostů a stanovila konečný výsledek utkání na 4:0.

Branky: 28. a 75. Rother, 19. (PK) Hartmann, 25. (PK) Wittek

Sestava: Strzibný – Švancar ( 80. Václavík ), Wittek, Krzisch, Mrovec – Kaspar ( 63. Novák ), Kolarčík ( 46. Stromský ), Hartmann, Seidler ( 73. Peterek ) – Rother   ( 80.Schiedel ), Stříbný Mar. ( 63. Stříbný Štěp.)

Výsledky krajské soutěže dorostu

Dolní Benešov – Hradec nad Moravicí 4:1 (3:1)

Vítkov – St. žáci   1:6  (1:1)

Branky: 28. Moravec Ondřej – 30., 53. Schiedek Daniel, 42. Václavík David, 47. Stříbný Štěpán, 62. Vitásek Tobiáš, 69. Kubný Matěj

Vítkov – Ml. žáci   1:4   (0:2)

Branky:  32. Ondřej Vojtěch – 8. Stuchlík Ondřej, 10. Liška Matěj, 35. Stuchlík Ondřej, 53. Stuchlík Ondřej