No image

Těškovice – TJ Sokol Kobeřice B  2:0 (0:0)

Byl to bojovný zápas, v němž si domácí vytvořili trošku více brankových příležitostí. V prvním poločase zazdil jasnou tutovku těškovický útočník Vavrečka. Rezerva Kobeřic se naopak dostala jen k několika nebezpečným závarům.

Po pauze se už domácí družina dokázala gólově prosadit. V 54. minutě zahrával rohový kop Vladimír Šenk a Jan Šenk svou slabší pravačkou šťastně otevřel skóre – 1:0. V 62. minutě stál na konci hezké kombinační akce dvojice Vavrečka a volný Jakub Krayzel, který v pohodě střílel do odkryté kasy – 2:0. V samém závěru ještě mohl vedení Těškovic pojistit Vavrečka, ale jeho hlavička pouze zatřásla brankovou konstrukci (zdroj Region Opavsko).

Branky: 54. Šenk Jan, 62. Krayzel Jakub

Sestava: Schlischka, Gargoš R., Bečica (68. Ullrich), Janík L. (K), Malchárek, Petroš, Chudík, Hahn, Mrva D. (28. Rycka), Otlík, Švančar S.