No image

Petr Stuchlík ukončil fotbalovou kariéru!

 
Utkání proti Dolnímu Benešovu bylo tím posledním za kobeřické A mužstvo pro našeho dlouholetého hráče a nyní předsedu Mgr. Petra Stuchlíka. 
 
Petr začínal s fotbalem v Kobeřicích, mezi léty 2000 až 2005 působil v mládežnických týmech SFC Opava. V lednu 2006 se v 19 letech zapojil do přípravy A mužstva Kobeřic pod vedením tehdejšího trenéra Valtra Teuera, kde vydržel až doposud. Během dlouhých 18 let patřil ke stabilním oporám našeho mužstva, se kterým zažil 2 postupy do krajského přeboru. Poslední utkání proti Dolnímu Benešovu odehrál s kapitánskou páskou a navíc se rozloučil s bohatou kariérou proměněnou penaltou! Zajímavostí je, že v posledním roce dorostu v Opavě jej vedl současný trenér A mužstva Vilém Axmann. Od konce ledna letošního roku se stal Petr předsedou TJ Sokol Kobeřice, takže na dění v kobeřickém Sokolu bude nadále dohlížet.
 
TJ Sokol Kobeřice děkuje Petrovi za dlouholeté poctivé a obětavé služby! Do dalších let mu přejeme pevné zdraví, hodně úspěchů ve funkci předsedy, ale i v osobním a profesním životě!
 
Petře děkujeme!
 


Sdílet